Закарпатський нардеп Іван Балога за гроші платників податків розпочав піар-компанію

квітня 24 / 2018
Закарпатський нардеп Іван Балога за гроші платників податків розпочав піар-компанію

За інформацією «Новин Закарпаття», депутат мажоритарник Іван Балога, з’явиться на своєму виборчому окрузі №73 з центром у місті Виноградів, де його практично не бачили з самого початку його депутатської каденції. Наразі представники пана депутата-десантника їздять по селам виборчого округу та збирають «прохання» у депутата на фінансування проектів. Щоб отримати таку «допомогу», прохання мають підписати голова села та всі сільські депутати. Така схема піару коли гроші йшли із бюджету, а Балоги їхали перерізати червоні стрічки сімейством вже давно випробувана і через необізнаність людей вона працювала майже на 100%.

Фактично за Іван Балога за гроші платників податків розпочав піар-компанію так, як ці гроші він не витягнув з свого широкого «кармана», а отримає з державного бюджету за те, що сімейство Балог стало тушками Порошенка, отримавши за це 75 мільйонів гривень.

Схоже, що Іван Балога, знову хоче йти в депутати Верховної Ради України, знову обдуривши виборців та нічого не зробивши на своєму окрузі.

Додамо, що наші спроби знайти громадську приймальну депутата на його виборчому не увінчалися успіхом.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...