З плакатами та фотографіями жорстоко вбитого юнака у Нижній Апші, люди вимагали справедливого рішення. Апеляційний суд його задовільнив (ВІДЕО)

квітня 23 / 2018
 З плакатами та фотографіями жорстоко вбитого юнака у Нижній Апші, люди вимагали справедливого рішення. Апеляційний суд його задовільнив (ВІДЕО)


Зранку біля будівлі Апеляційного суду людно. До Ужгорода приїхали рідні та знайомі вбитого юнака з Нижньої Апші Тячівського району. З плакатами та фотографіями жорстоко вбитого юнака, люди вимагали справедливого рішення в розгляді апеляційної скарги прокуратури яка, як і мешканці села, не погоджувалась з рішенням Ужгородського міськрайонного суду ,щодо цілодобового домашнього арешту для неповнолітнього підозрюваного. Зрештою судове засідання розпочалось. Оскільки підозрюваний не володіє українською мовою, для нього до зали суду викликали перекладача з румунської мови. Враховуючи той факт, що підсудний є неповнолітнім, сторона захисту просила провести засідання в закритому режимі, натомість обвинувачення, враховуючи суспільний резонанс злочину, просила протилежне. Розгляд апеляційної скарги в закритому режимі тривав близько двох годин, після чого суд врешті виніс рішення, яке для ЗМІ після засідання озвучив головуючий у справі суддя. Сторона обвинувачення рішенням суду задоволена. Слідчий прокурор зауважив, суду було представлено достатньо фактів для задоволення апеляційної скарги. Тож продовження строку тримання під вартою розраховане до 13 травня без можливості внесення застави. Наразі слідство збирає доказову базу та проводить слідчі дії. За словами прокурора, не виключено, що вони будуть тривати й після 13 травня, тож обвинувачення, в разі потреби, буде звертатись до суду аби продовжити арешт підозрюваного.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...