Закарпатське сімейство Балог стало тушками Порошенка отримавши за це 75 мільйонів гривень

квітня 20 / 2018
Закарпатське сімейство Балог стало тушками Порошенка отримавши за це 75 мільйонів гривень

За неофіційною інформацією «Новин Закарпаття», всі три брати Балоги, які є депутатами мажоритарщиками отримали з бюджету держави по 25 мільйонів гривень субвенції на свої виборчі округи. Загальна сума «доходу» родини склала 75 мільйонів гривень. Наразі Балоги, почали шукати на що витратити ці гроші та відповідно на цьому зробити собі піар та видавати гроші платників податків, як свої. Отримавши дану суму можна очікувати, що тепер Балоги, з’являться на своїх виборчих округах з місією «обрізання» червоних стрічок після ремонту якогось даху або туалету.

В той же час Віктор Балога, для виду продовжує критикувати на своїй сторінці у Фейсбук нинішню владу: «Оточення втомилося від Петра Порошенка. Він стрімкою втрачає не лише довіру людей, а й підтримку найближчих соратників. Він це прекрасно розуміє. Він не вірить у свою перемогу на президентських виборах. Тому хотів би перезавантажи парламент, щоб зберегти у владі своїх любих друзів».

Схоже знаючи, що можливі дострокові вибори Парламенту, сімейство вирішило підіграти Порошенку в деяких ключових голосуваннях, щоб не витрачати свої гроші на виборців.

Нагадаємо, що як депутатів мажоритарників виборці вже забули, як виглядають брати Балоги! Також нагадаємо, що саме дякуючи Балогам, Порошенко на Закарпатті виграв Президентські вибори в першому турі.
Категорія : Важливе


загрузка...


Залишити Коментар