Жителі Виноградівщини «дякують» закарпатському нардепу Івану Балозі за «європейські» дороги (відео)

березня 29 / 2018


На даному відео відрізок автомобільної дороги державного значення Виноградів – Вілок, що знаходиться на виборчому окрузі №73, де депутатом Верховної Ради України є мукачівський «десантник» Іван Балога. Жителі Виноградівщини, «дякують» закарпатському нардепу Івану Балозі, за «європейські» дороги та бажають йому на своєму не дешевому автомобілі, їздити по такій дорозі кожний день.

На щастя за інформацією «Новин Закарпаття», в найближчий час ця дорога буде капітально відремонтована, але не зусиллями пана Івана, а за протекцією іншого закарпатського нардепа Валерія Лунченка, який особисто пішов до прем’єр - міністра України Володимира Гройсмана, щоб за державний бюджет, дорога була відремонтована.

Додамо,що за весь час свого депутатства Іван Балога, практично на своєму окрузі не з’являвся,знайти громадську приймальну депутата, нам так і не вдалося.
Думаємо на наступних виборах, виборці зроблять висновки і голосувати за депутата «десантника», який не їздить по таких дорогах не будуть!

Просимо вибачення за якість відео,яке було взято з соціальної мережі Фейсбук.
Категорія : Важливе
Машка
29 березня 2018 20:09

Хай далі гречку беруть, а далі йойкають! Балога плювати на вас тепер може.


закарпатець
29 березня 2018 21:57

узнітго у гузицю. щостесобі убрали, то і маете. нічого било продаватися.


Мітю
29 березня 2018 22:15

Агаі усім його активістам які за нього кричали і пхалися у депутати смішки усякі.  Балого упхаться перед виборами а наші дибіли най му лижуть г...цю.


Спасібо товаріщу Лунченко
30 березня 2018 14:08

А Лунченко із свого жеба буде ремонт дороги фінансіровати??? Ци ремонт профінансує держбюджет із наших податків?


Петро
30 березня 2018 14:52

Лунченко такий самий злодій як і Балога, а може ще й більший. Може вже час закінчувати продавати свої голоси за 1кг гречки, 300-500грн і тому подібне і почати по справжньому питати з тих бариг що сидять у владі ? Чи Ви все своє життя хочете їм кланятися в ноги за ніби "ефективну роботу " забуваючи про те що вони повинні служити Нам, виконувати Наші запити, а не Ми повинні бути їхніми рабами !!! Хоча мабуть правий був класик який казав що рабам не потрібна воля. вони самі хочуть бути на місці господарів !


дід іван
2 квітня 2018 15:54

Так Вам виноградівці і треба. Правильно пишуть читачі, що не слудувало б під час виборів продаватися. Балоги вже давно знахабніли. Їм мало Закарпаття. Хотіли б заволодіти ще й більшою частиною України. Настільки ж голодні та жадібні, що й подавитися можуть. Що, Ви не знали, що Іван Балога рветься у парламент для власного збагачення, а головне для цього барижного клану - отримання депутатської недоторканості? Ось тепер і тіштеся, який Ваш депутат-народний обранець і що власне ним зроблено за роки депутатства. Мало того, що не проводить зустрічі з виборцями та ще й нічого не робить. Вже надоїла закарпатцям ця завидівська файта жуликів і бариг, яка лише вміє олбіцяти і більш нічого, окрім власного збагачення не робити. Це кодло, інакше їх не назовеш, мріє проштовхнути у Верховну Раду дружину Віктора - Оксану, із якою шлюб розірваний (всі напевно здогадуються для чого) та їхнього синка - Андрія, а потім і внуків та правнуків тощо. Ось плани на майбутнє бариг Балогів.


до админа
4 квітня 2018 19:41

балога не в коалицци а значить не прирозподилу коштив не водить оману народ


Залишити Коментар