Балаклави є захистом від репресій з боку системи – Карпатська Січ

березня 29 / 2018
Балаклави є захистом від репресій з боку системи – Карпатська Січ


«Наш стиль, наші балаклави, наш чорний колір - символ. Символ боротьби, жертовності, готовності полягти за вищі ідеали. Ми є тими, хто власною кров'ю виборювали право української нації на життя на Майдані, на східному фронті, на вулицях міст. Проти нас завжди велись репресії, адже ми є непідконтрольні владі.

Ми маємо право на слово і на протест. Кілька років тому в цих балаклавах сотні націоналістів стояли на смерть проти беркутів, а пізніше в тих самих балаклавах тримали східні рубежі. Для багатьох з нас балаклави є захистом від репресій з боку системи. І саме тому вони прагнуть зняти їх нас» - йдеться в повідомленні Карпатської Січі на їх сторінці у Фейсбук.

В той же час напрошується питання до січовиків, а для чого ви боролися на Майдані, щоб зламати одну систему та побудувати іншу? Або нічого ви не зламали, а тільки дали можливість іншим людям, ще більше удосконалити стару? Факт той, що народ України, від вашої «боротьби» нічого не отримав, а тільки ще більше зубожів та мільйонами тікає з держави! Що реально дають для закарпатців та українців, ваші факельні «ходи» нікому не зрозуміло, походили покричали і розійшлися.

Стосовно балаклав то однозначно можна сказати, що ви не бажаєте їх знімати не через страх перед системою, а страх себе ідентифікувати! Щоб випадково не виявилося, що на ваших акціях корінних закарпатців, практично нема!Зніміть балаклави та покажіть своє лице, щоб у людей не виникало «дурних» запитань!
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...