Руками «Тячівських повстанців» Порошенко розігнав Майдан під Верховною Радою України?

березня 29 / 2018
Руками «Тячівських повстанців» Порошенко розігнав Майдан під Верховною Радою України?

Сьогоднішні події в Україні, перевертають верх ногами, ще вчорашні ідеали і зараз розібратися хто ворог, а хто патріот держави, стає все важче. Історія з Надією Савченко, тому мабуть найбільш яскравий приклад.

«ТОЖ СУКИ ЧИ НЕ СУКИ ?!? Більшість, так званих, "депутатів" Тячівської районної ради відмовились осудити жорстоке побиття спецпризначенцями 03.03.2018р. перед стінами Верховної Ради України Ветеранів Добровольчих батальонів та ЗСУ, волонтерів і мирних громадян та звернутися до Парубія та депутатів ВР з вимогою - звільнити з посад Авакова та Луценка з Порошенком.
P.S. Вони зробили свій вибір. Тепер ми зробимо все для того, щоб відповідальність, яку вони так люблять на себе брати, цього разу вони таки понесли. )))» - пише на своїй сторінці у Фейсбук лідер так званих «тячівських повстанців» Іван Малько.

Тут хочеться повернутися трішки назад і відтворити хронологію «Тячівського повстання», руками якого Порошенко, фактично розігнав Майдан під Верховною Радою України.

Нагадаємо, що під Верховною Радою ще 17 жовтня минулого року почалася акція протесту опозиційних партій і політичних сил. Від багатотисячної демонстрації залишилася сотня наметів і близько 200 активістів. Наметове містечко під радою «прожило» маже чотири місяці і причин у влади його розігнати не було. І тут в самому крайньому куточку України, під час вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні у закарпатському місті Тячів стався скандал.
Мало кому відомий чоловік виступив перед учасниками вшанування героїв та звинуватив присутніх у піарі та лицемірстві на річниці трагедії, а також закликав місцеву владу завтра, 21 лютого 2018 року, проголосувати за оголошення імпічменту президенту Порошенку. Наступного дня протестувальники на чолі з Іваном Малько, вже палили шини та погрожувати блокувати роботу РДА. Хто профінансував та підбурив учасників їхати на Київ та там вимагати відставки Порошенка, нам достовірно не відомо.

Приїхавши до Києва «Тячівські повстанці», почали вимагати зустрічі з головою Верховної ради Парубієм та активізували «життя» наметового містечка, що привело до сутичок з поліцією.
Цікавим фактом є те, що напередодні розгону наметового містечка поліцією та національною гвардією Іван Малько заявив: «Так як вдома у нас всіх робота та сім'ї, ми вирішили повернутись на Закарпаття». Тому в момент розгону наметового містечка «тячівські повстанці» вже їхали додому.

Ми умисно в заголовку статті, поставили знак запитання і даємо нашим читачам зробити висновок – герої «Тячівські повстанці», або провокатори.Також постає запитання - так хто ті суки, ті хто за це не голосували, або ті хто це задумали? А можливо це спроба на патріотизмі заробити грошей?

Руками «Тячівських повстанців» Порошенко розігнав Майдан під Верховною Радою України?
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...