Порошенко похоронив надію Балог позбутися Москаля

листопада 15 / 2017
Порошенко похоронив надію Балог позбутися Москаля

В Україні вступив в силу закон № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", який скасовує конкурси на посади голів державних адміністрацій. Тепер президент України може призначати голів районних і обласних державних адміністрацій за поданням Кабміну, а також звільняти з згаданих посад. Фактично цим законом скасовано норму за якою встановлювався віковий ценз призначення губернаторів та голів РДА.

Даний закон «похоронив» надію сімейства Балог про те, що нинішній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль не зможе після 2019 року продовжити свої повноваження так, як його вік не відповідав нормам Закону про державну службу.

Останні події - відібраний Мукачівський замок «Паланок», початок процедури повернення 350 гектарів землі, біля курортного Синяка,вказують на те, що Геннадій Москаль, у подальшому спокійного життя Балогам не дасть.

Цікаво, що також останній час Віктор Балога, почав активний самопіар на центральних телеканал ймовірно, цим він хоче придати свою фігуру публічності при тому наголошуючи, що він знаходиться в опозиції до цієї влади.

Така «опозиційність» ніяк не врятує Балогу та його братів на майбутніх виборах так, як закарпатці прекрасно знають, що саме Віктор Балога та його сімейство привели Порошенка до влади!
Категорія : Важливе


загрузка...


Залишити Коментар