Порошенко похоронив надію Балог позбутися Москаля

листопада 15 / 2017
Порошенко похоронив надію Балог позбутися Москаля

В Україні вступив в силу закон № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", який скасовує конкурси на посади голів державних адміністрацій. Тепер президент України може призначати голів районних і обласних державних адміністрацій за поданням Кабміну, а також звільняти з згаданих посад. Фактично цим законом скасовано норму за якою встановлювався віковий ценз призначення губернаторів та голів РДА.

Даний закон «похоронив» надію сімейства Балог про те, що нинішній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль не зможе після 2019 року продовжити свої повноваження так, як його вік не відповідав нормам Закону про державну службу.

Останні події - відібраний Мукачівський замок «Паланок», початок процедури повернення 350 гектарів землі, біля курортного Синяка,вказують на те, що Геннадій Москаль, у подальшому спокійного життя Балогам не дасть.

Цікаво, що також останній час Віктор Балога, почав активний самопіар на центральних телеканал ймовірно, цим він хоче придати свою фігуру публічності при тому наголошуючи, що він знаходиться в опозиції до цієї влади.

Така «опозиційність» ніяк не врятує Балогу та його братів на майбутніх виборах так, як закарпатці прекрасно знають, що саме Віктор Балога та його сімейство привели Порошенка до влади!
Категорія : Важливе
Відібраний Замок
15 листопада 2017 10:21

Но и кому переданий ? Чому тьі ся радуєш так сильно Микуло ? 

Чи ни улицям Бандерьі и Шухевича в Мукачові ,котрі продавив Москаль ? Но передадуть замок міністерству ,но та будуть го сокотити ? Звіданка ищи вта ..

 


кенет
15 листопада 2017 15:19

Най іде нахуй Москаль із своїми трьолями і філософами..вмісті іх жидами


народ
15 листопада 2017 17:58

до чього довів москаль область? беспредел, возврат 90, є чьому радіти. у 65 треба внуків бавити 


небайдужий
15 листопада 2017 21:59

Клоуни!!! Ви не про вік говоріть, а про мізкі...Клоуни! Ви не про вік говоріть, а про мізкі


кукм
16 листопада 2017 11:42

Нек займайтесь хуйнями?із своїми писанями, Москаль на передасть крісло Балогови Іванови.Порошенко там нічого нерішать...і надії Балог? і Москаля....там вже вирішили .Балогам так треба Закарпаття..як зайцю стоп сигнал


Роя
21 листопада 2017 07:30

краще будуть чужі , ніж ці Балоги узурпатори калхозні.

а синок мер взагалі рамси поплутав.

всі бабки під себе гребе з федевим.Москаль молодець!

так тримати!

вперед до змін.


Вика
22 вересня 2018 21:33

Зачем Балоге эта власть ? Жил бы себе нам на радость себе на счастье .  Растил бы внуков , заслужил покой и тихие вечера с семьей у камина . 

 

 


Залишити Коментар