Народний депутат України Василь Петьовка прокоментував скандальні заяви нардепа Віктора Балоги, що пролунали на його адресу у ефірі каналу «112 Україна»

жовтня 24 / 2017
Народний депутат України Василь Петьовка  прокоментував скандальні заяви нардепа Віктора Балоги, що пролунали на його адресу у ефірі каналу «112 Україна»

Віктор Балога у ефірі каналу «112 Україна» заявив, що його двоюрідний брат Василь Петьовка, взяв великі гроші за перехід депутатську групу «Воля народу»

У заяві народного депутата Василя Петьовки йдеться:
«Щодо голослівних заяв Віктора Балоги, перш за все, хочу сказати наступне. Сьогодні, в такий важкий для України та українців час, не цього чекають від нас наші виборці.

Що стосується звинувачень на мою адресу, то раджу Віктору Балозі якнайшвидше звернутися із відповідними заявами до компетентних органів . Якщо ж наведені ним факти не підтвердяться, то нехай знайде в собі сили, мужність і чесність спростувати нісенітницю, яку він озвучив у телевізійному ефірі. Якщо людина, яка свого часу займала високі пости у державі, і володіє певними фактами, то затягувати з їх оприлюдненням не повинна.
Всі, хто мене знає, думаю, зрозуміють. Всім іншим раджу проаналізувати електронні декларації та зробити відповідні висновки.
До суду позиватись не збираюсь – забагато честі. Відповідати перед законом готовий.»
Категорія : Важливе
Україна
24 жовтня 2017 18:13

Дуже достойна відповідь. А вам народний депутате В І.є в кого вчитися толерантності.


ціцей
24 жовтня 2017 23:04

Скажу чесно свого часу і Питьовка Василь грішив....ділами з вітьком на початку сходження ,

але добре що розійшлися з своїм двоюрідними братами, які узурпували усю владу, пограбували Закарпаття, монополізували весь бізнес в області і Мукачеві, зробили безхребетними своїх рабів із ЄЦ, які більшістю депутатів у мукачівській міськраді злочинним голосуванням втілюють надалі корупційні схеми, приватизовують на підставних землі, афери із бюджетними коштами, відкатами, провальними реформами в медицині, освіті, знищення громадських об'єднань, утиски активістів міста, знищення Будинків русинів, культури,  

офіцерів, ДЮСШ, позашкільних закладів, єдиного басейну для городян, дозволи на будівництво на рекреаційних землях, де знаходяться водозабори, знищення свого часу потужних виробництв в Мукачеві, заводів, фабрик, м'ясокомбінат був з ініціативи балоги Віктора знищений, залили бетон у стратегічні комунікації, а це диверсія, шантаж і залякування бюджетників членів тотальних  від ЄЦ, домовленості із малярами при голосуванні за потрібні афери під час сесій

кароче тут і Нюрнберський процес не розбереся із злочинами балонів перед людством

лицеміри балоги як вовки в ягнячій шкурі 

  1. але нп довго їм по землі срібній ходити залишилося 

 


Закарпаття
25 жовтня 2017 08:47

Василь Васильович Пітьовка ттерпів доки терпілося але Балогам йде кінець їх імперії!!!

 А так як сиавляться Син Мер Балоги до Людей то зовсім слів нема!!!


ІГОРЬ
25 жовтня 2017 09:52

Я всім просто писакам відповім... якщо не Балога?то де був Пітьовка? в Завидови в пекарни хліб розвозив...це най Пітьовка всю жізнь дякую свому брату Балозі... я помню коли Балога зустрічався в 90 роках із посадовцями країни..то Пітьовки і близько там небуло..прощо Вам іще розказати?хлопці і писаки які всі ви далекі від усього..дякуйте що такі э люди на Закарпатті я Балоги


ара
25 жовтня 2017 18:25

чмошники, ганьбилибися світа, через телевізор гавкають єден на другого.


Юрко
25 жовтня 2017 19:02

Петьовка не англел, як усі ми але людина робить в 100 крат більше, як братки Балоги!


Чилядник
25 жовтня 2017 22:51

Шановн писаки, туй вивод тiльки один, усi Балоги без исключений не достойнi бути нашими депутатами. Депутатство їм треба не для того щоб рiшати Вашi проблеми, а щоб самим кохатися и кохатися. Самi бачите до чого доводить кохання, тепер негадали би один одного з'їсти, туй явно в такому коханнi не до виборцiв та їх проблем, а якщо упадуть як крихiтки з балогiвського столу то тiльки для того щоб кохання не закiнчувалося.


Вася
26 жовтня 2017 12:14

Петьовка ПРОДАВ не Балогів? а виборців "єдиного центру" він як і всі політики .....


Sonia
20 листопада 2017 19:44

Ну что за ласковьіе псьі!

Лижут уши и носьі,

А при виде жирной кости

Задьіхаются от злости.

 


Народ
7 грудня 2017 01:49

Доки ці три трутні будуть у ВР Закарпаттю не видати світу білого. Що ці бездарі хоч раз за весь період запропонували доброго для нашого краю. Хоч один виступив з пропозицією для Закарпаття, обєднали зусилля щоб щось зробити. Одні чвари і дільож. Гнати в три шиї з ВР.


Степан
5 лютого 2018 09:39

Ця бекота повинна. пропасти як роса на сонці. Пора на  свалку всіх Балог. Марга..

 


Петя
31 серпня 2018 20:48

За 20-років нич низробили в Мукачеві, а як щось і зробили та втричі більше вкрали. Вся мерія подкаблучники і депутати единого центру, треба гнати втри шиї ....

 

 

 

 


Залишити Коментар