Закарпатський депутата Віктор Балога покриває корупційний злочин (відео)

жовтня 23 / 2017
Закарпатський депутата Віктор Балога покриває корупційний злочин (відео)

Вчора, в прямому ефірі 112 телеканалу закарпатський нардеп Віктор Балога заявив, що його двоюрідний брат Василь Петьовка, взяв великі гроші за перехід депутатську групу «Воля народу».

В даному випадку простежуються корупційна складова вчинку Василя Петьовки про що Віктор Балога мав заявити в НАБУ та інші правоохоронні органи.

В той же час, якщо такого факту не було Василь Петьовка повинен подати Віктора Балогу до суду за його дискредитацію та наклеп.

Категорія : Важливе
Вася
23 жовтня 2017 14:53

Більш продажного Вітя як ти в області нікого нема.


www
23 жовтня 2017 15:50

Як такі ідіоти можуть вибиратися в ВР України ????? і творити нібито політику ????


Юра
23 жовтня 2017 22:32

Клоун і всьо!


Бог
9 листопада 2017 00:40

 Оберем Вітька президентом, то столиця буде в нашому вароші...ги...ги!


читатель
11 листопада 2017 14:09

все буде добре


Оптиміст
15 лютого 2018 18:40

Політики продаються, купуються, бігають і переходять. Така система держ. правління існує вже 200 років.

Сьогодні люди в Світі думають, як колонізувати Марс, а ми живемо за відсталою від сьогодення системою, до того ж з продажними політиками. 

Питання до ЗНАТОКІВ. Вам не здається, що ми щось не те будуємо, цим самим відстаємо від Світу ще більше? 


оптимiсту
16 лютого 2018 00:48

вам шановний не здається що ми самi живемо чужим розумом, якому плескаємо та благословляєме не помiчаючи що чужий розум нас веде до бiдноти та погибелi. При цьому робимо розумнi обличча що нiчого не сталося i то так має бути. А раз так, то маємо що маємо i поки власний розум не запрацює у кожного i чiтко не роздiлить добро вiд зла нiчого не змiниться, все це в людях. Полiтична система нiколи не захищала звичайних громадян, першою на черзi були кланово-корпоративнi iнтереси i потiм перед виборами вже яку маленьку кiстку кидали виборцям щоб зiбрати їх голоси, а пiсля виборiв все поверталося назад, до тих самих iнтересiв продажної елiти. Треба мiняти систему, що практично не можливо на даний час, через вiдсутнiсть критичної масси не задоволених та вождiв здатних довести справу до iстинної демократiї - влади народу.


Русин
19 червня 2018 20:23

Там не один такий Вітьок. Там три Балоги трутні. За весь період в парламенті ніхто з них не вийшов за трибуну сказати хоч два слова в інтересах Закарпаття. Думають лише про свій карман. 


Серж
27 жовтня 2018 09:17

А що хтось сумнівався нащо Пітьовка перейшов до так званої Волі Не народа


Залишити Коментар