Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації?

жовтня 02 / 2017
Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації?

За інформацією «Новини Закарпаття», щоб підтримати «штани» своїм вже не численним однопартійцям керівництво «Єдиного Центра» запустило чергову «качку», що Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації.
За їх твердженнями Віктор Балога вже в «ажурі» з нинішнім Президентом України Петром Порошенко і двері Адміністрації для нього навстіж відриті. Максимальним строком вступу на посаду нового голови дають всього два тижні.

В той же час стає не зрозумілими, чому на сторінці Віктора Балоги у Фейсбук публікуються такі пости:
«Коли здається, що далі піднімати тарифи уже немає куди, уряд говорить – можна!
Спочатку збільшать пенсії на копійки, а потім заберуть ще більше через газ і тепло. Виходить, що заробітки на тарифах – бізнес номер один в Україні. Бо залізти людям в кишень – це настільки легко, що тепер вони не можуть зупинитися. І якщо так піде далі, то у людей залишаться два варіанти: або самому втікати, щоб все життя не працювати на одну комуналку, або змусити їх тікати за своїми попередниками».

«Дуже добре, що нам підняли квоти на постачання аграрки до ЄС. Бо більшість з них ми вибираємо максимум за 2-3 тижні.
Але це не важливо. Важливо інше. Наш Гарант вважає, що квоти – це преференція. Це абсурд, бо квотування саме собою є обмеженням, яке захищає національного виробника. В даному випадку – європейського. Тому преференцією для нас може бути лише вільна торгівля без будь-яких обмежень. А радіти, що нам збільшили квоту – це те ж саме, якби собака тішилася, що її ланцюг зробили трохи довшим».

Ймовірно сторінку Віктора Балоги «взламили», або він не знає, що його брат претендує на таку високу посаду.

Додамо, що Іван Балога, фактично «поклав» на свою депутатську діяльність і виборці мажоритарного 73 виборчого округу з центром у місті Виноградів вже забули,які і виглядає їх депутат.

Цікаво, що Генеральна прокуратура почала виробництво проти позафракційного народного депутата Івана Балоги про можливе ухилення від сплати податків. Відповідна постанова Печерського районного суду оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...