Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації?

жовтня 02 / 2017
Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації?

За інформацією «Новини Закарпаття», щоб підтримати «штани» своїм вже не численним однопартійцям керівництво «Єдиного Центра» запустило чергову «качку», що Іван Балога стане головою Закарпатської обласної адміністрації.
За їх твердженнями Віктор Балога вже в «ажурі» з нинішнім Президентом України Петром Порошенко і двері Адміністрації для нього навстіж відриті. Максимальним строком вступу на посаду нового голови дають всього два тижні.

В той же час стає не зрозумілими, чому на сторінці Віктора Балоги у Фейсбук публікуються такі пости:
«Коли здається, що далі піднімати тарифи уже немає куди, уряд говорить – можна!
Спочатку збільшать пенсії на копійки, а потім заберуть ще більше через газ і тепло. Виходить, що заробітки на тарифах – бізнес номер один в Україні. Бо залізти людям в кишень – це настільки легко, що тепер вони не можуть зупинитися. І якщо так піде далі, то у людей залишаться два варіанти: або самому втікати, щоб все життя не працювати на одну комуналку, або змусити їх тікати за своїми попередниками».

«Дуже добре, що нам підняли квоти на постачання аграрки до ЄС. Бо більшість з них ми вибираємо максимум за 2-3 тижні.
Але це не важливо. Важливо інше. Наш Гарант вважає, що квоти – це преференція. Це абсурд, бо квотування саме собою є обмеженням, яке захищає національного виробника. В даному випадку – європейського. Тому преференцією для нас може бути лише вільна торгівля без будь-яких обмежень. А радіти, що нам збільшили квоту – це те ж саме, якби собака тішилася, що її ланцюг зробили трохи довшим».

Ймовірно сторінку Віктора Балоги «взламили», або він не знає, що його брат претендує на таку високу посаду.

Додамо, що Іван Балога, фактично «поклав» на свою депутатську діяльність і виборці мажоритарного 73 виборчого округу з центром у місті Виноградів вже забули,які і виглядає їх депутат.

Цікаво, що Генеральна прокуратура почала виробництво проти позафракційного народного депутата Івана Балоги про можливе ухилення від сплати податків. Відповідна постанова Печерського районного суду оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.
Категорія : Важливе
Юрко
2 жовтня 2017 21:43

не приведи Боже щоб ці обісранці народні знов встали на шлях геноциду свого народу

цим братам шахраям довіряти ніколи на можна

люди ніколи не пробачать іх підлі і підступні плани на своє збагачення, шляхом приниження інших гідних людей, шляхом знищення конкурентів у бізнесі та й прямого знищення людей, які мають свою думку і позицію 

щааарпатця на мають морального права допустити до влади вчергове злодіїв та корупціонерів


депутат
2 жовтня 2017 21:55

Це фейк ,там вже кандидатура э., на керівника ода закарпаття 


Xxl
2 жовтня 2017 23:17

Такого голову закарпатцям не треба, є бiльш достойнi кандидатури, а йсе убожество.


112
3 жовтня 2017 12:26

"вже забули,які і виглядає їх депутат." та "Генеральна прокуратура почала виробництво...." - це по якому ви пишете?


МДУ
3 жовтня 2017 21:08

ой не може бути це наш хрещений батечко?! Він три роки тому благословив на посаду нинішнього ректора Татьяну Шєрбан, розпинався із трибуни як тот "ціцерон", шляхом підкупу делегатів трудового колективу, які шляхом шантажу та погроз на звільнення мали віддати свій голос іменно за пані Щербан.

Ця "особенно заслужена і обдарована" математик- психолог із біглим економістом  із ОДА Гобликом В. Мали великі плани на дерибан майна та земель мукачівського університету, але як видно із останніх події це корумповане угруповання довело внз до поволі руйнації та знищення, студентів мізер, наука в дупі, розтягують і крадуть що лиш можна, плюс відмивання державних грошей

так що Іванку веди і далі в Європу свій універ


Василь
3 жовтня 2017 21:43

Іванко ваш батечко хнещений може і ставби губернатором якщо неходивби до ворожок, він ходить до гадалок і гадалки нагадоли йому  постанову печерського суда.  


степан
4 жовтня 2017 05:56

добре бы было покласти на губернатора якогось шиковного мадяря із наших


До Степана
4 жовтня 2017 12:32

Цей мандат мандат губернатора...дано від бога богоізбраним..і ним стане і в блищий час тобто вже скоро призначать богом даний мандат керівника ода закарпаття..богоізбраному !!.С праздником Суккот всім Вам, волшебного чудесного із небес праздника !!. і призначення богоізбраного керівником ода Закарпаття !! Аминь


коаним
5 жовтня 2017 09:33

Благословен Б-г Творец наш,вовек милость Его к нам. да благослови Г-сподь Б-г наш ...Аминь и аминь !!! Благословенно і постановлено батьком Г-сподом нашим Творцем..призначити на керівником ода Закарпаття, в чисть прздника Рош а-Шана і записано в книгу записі жизні, на праздник Суккот призначити і преставити... богом даний мандат  богоізбраному, керівника ода Закарпаття Гольштейна Михайло Пінхасовича...Амэн и амэн !!!!!!!!


справедливо
9 жовтня 2017 10:28

Порошенко і Гройсмано ..непросто мають призначити Петришинець Михайла Михайловича...вони обязані це зробити..тобто призначити і преставити Петришенця Михайла Михайловича головою ода Закарпаття !!!


правда
11 жовтня 2017 13:50

Коэн, это  аристократія веде свій род від Авраама правнука, сина Ноя Сими, симитьска кров,  родоначальник єврейської нації,для єврея такого як Гройсман і Порошенко і т.д...  Коэн подобен граф ,міркіз барон. це особлива біологічна група євреїв..на землі в мире ,немного залишилось левитів,,,коэнів вопше менше в подяких в мире общинах синагог, вункції Коэна, виконують левити..в Україні однин потомок Коэн, в єврейські нації в європі можна на поляцях порахувати ненабереться і до 10,... левитів на много більше. 


Залишити Коментар