Українські ЗМІ продовжують вішати на закарпатців ярлик сепаратистів посилаючись на міфічні надумані джерела

вересня 17 / 2017
Українські ЗМІ продовжують вішати на закарпатців ярлик сепаратистів посилаючись на міфічні надумані джерела


Росія підтримує тісний контакт з угорськими політичними рухами і в найближчому майбутньому має намір зробити спробу "відірвати" частину території Закарпаття на користь Угорщини.

Про це у коментарях "Апострофу" розповіло джерело в українській владі, знайоме з ситуацією.

"Відповідальним за "дунайський" напрямок в команді Путіна, як очікується, найближчим часом стане бізнесмен Союн Садіков (людина глави "Роснафти" Ігоря Сєчіна, у свій час у статусі довіреної особи Путіна вирішив питання присутності "Роснафти" в Азербайджані)", - зазначило джерело видання.

Також питаннями угорського сепаратизму на Закарпатті буде займатися заступник глави Адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко.
Повідомляє - Апостроф

Коментар «Новин Закарпаття» :
Останнім часом центральні українські ЗМИ системно закидають інформацію, що жителі Закарпаття сепаратисти посилаючись на якісь міфічні джерела «знайомі з ситуацією» чим фактично розпалюють міжнаціональну ворожнечу.
Не наводять ніяких конкретних фактів журналісти, ймовірно, виконують, чиїсь замовлення на такі публікації які нічого хорошого державності України не дають. Створюється враження, що замовники таких матеріалів заходяться не в Києві, а Москві.

Якщо реально проаналізувати ситуацію на Закарпатті з угорським сепаратизмом, то його там фактично нема. Треба розуміти, що в Україні угорці мають особливий статус і допомогу, а там вони стають простими статистичними громадянами. Щодо того, що чимало закарпатців мають паспорти Угорщини то тут проблема, теж надумана і притягнута за вуха.
Фактично 99% власників цих паспортів використовують їх тільки для того, щоб вільно їздити по світу і легально працювати в країнах ЕС до того ж більшість з них в Угорщині не працюють!

Якщо людині довго і наполегливо стверджувати, що він ідіот через деякий час він сам починає в це вірити і стає таким.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар