Голова Виноградівської РДА не виконує рішення сесії районної ради

червня 01 / 2017
Голова Виноградівської РДА не виконує рішення сесії районної ради

Як повідомили депутати районної ради, голови постійних комісій з питань бюджету Еден Албока законності Юрій Лихтей, голова райдержадміністрації Михайло Русанюк не виконує рішення останньої сесії, яка відбулася два місяці тому. Власне через це, з їхніх слів,управління освіти не може розрахуватися із заборгованостями по капвидатках.

«Ми збільшили зарплату освітян на два тарифні розряди і прийняли рішення скоротити дефіцит по зарплаті педагогів в цілому на 12 млн грн у цьому році. Таким чином вдалося виконати рекомендації Департаменту фінансів ОДА. При цьому на поточні ремонти і покращення матеріально-технічної бази у навчальних закладах зараз в освіти є 9 млн грн. У минулому році на ці потреби у бюджеті було закладено 3 млн грн», - наголосив керівник ради.

Крім зарплат освітянам, Юрій Лихтей акцентував, що тоді на сесії депутати виділили 1 млн грн і на медичні потреби та медикаменти зокрема. Втім, із-за амбіцій голови райдержадміністрації і невиконання ним рішень ради кошти залишаються на папері, а мешканці району не мають можливості отримати пільгові ліки.

Загалом темою наради було фінансування освітньої галузі в районі. В обговоренні цього питання взяли участь депутати та педагоги району, зокрема, в.о. начальника управління освіти РДА Віктор Жупанин, очільники ради директорів Марія Комаромі та профспілки Іван Кльофа.
Нагадаємо, на позачерговому сесійному засіданні 6 квітня за клопотанням депутатів-медиків було виділено 1 млн.грн. з вільних лишків на охорону здоров’я. Це 199 тис.грн. на медикаменти для онкохворих, 120 тис.грн. для закупівлі хірургічних інструментів, 500 тис.грн. ? на ремонт хірургічного відділення поліклініки, 50 тис.грн. – на виготовлення ПКД приймального відділення, яке у вкрай жахливому стані і продовжує руйнуватися тощо.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...