Партія екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги втратила шість депутатських місць

травня 05 / 2017
Партія екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги втратила шість депутатських місць

«На виборах до ОТГ в розрізі всеукраїнських рейтингів «Єдиний Центр» взяв 5,79% мандатів. Це трохи менше, ніж «Батьківщина», але більше, ніж «УКРОП» і «Самопоміч».
Дякую закарпатцям за довіру та підтримку нашої команди. Знаю, що на цих виборах влада зробила все, щоб зіпсувати наш результат. В тандемі проти нас працювати ті, хто публічно між собою ворогує, а реально є міцними союзниками – БПП, «Опозиційний блок», «Відродження» і «Наш край».
Але люди на Закарпатті давно знають хто є хто, тому голосують за «Єдиний Центр», який ніколи не зрадить інтереси краю. Нашу команду не зламали донецькі, не зламають і вінницькі» - пишуть помічники екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги на його сторінці у Фейсбук.

В даному дописі Віктор Балога лукавить видаючи поразку за перемогу, якщо взяти кількість депутатів Єдиного Центра до виборів то за передніми даними в Перечині раніше, було 7 депутатів, а зараз буде тільки 4, відповідно в Іршаві, було 12, а буде 9 депутатів його партії. Фактично загалом Єдиний Центр втратив на виборах шість депутатських місць.Партія екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги втратила шість депутатських місць
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...