Ляшко рветься в Президенти,а його партія в Закарпатті на виборах набрала 1.75% голосів

травня 03 / 2017
Ляшко рветься в Президенти,а його партія  в Закарпатті на виборах набрала 1.75% голосів

На минулих вихідних на Закарпатті в двох новостворених територіальних громадах пройшли вибори голів та депутатського корпусу. За попередніми даними штабів політичних партій в Іршаві партія Ляшка,який рветься в Президенти України набрала всього 1.75% (75)голосів. Цікавим фактом є те, що лідер обласних радикалів Богдан Кинів уродженець Іршави,як він збирається зробити з Ляшка Перзидента,якщо і в рідній Іршаві з майже 10000 голосуючих він отримав всього 75 голосів, не зрозуміло. Злі язики стверджують, що і ці виборці переплутали графи, для голосування.

На виборах в Перечині, теж досить плачевний результат де майже з 10000 тисяч виборців за радикалів віддало 282 голоси виборці. За неофіційною інформацією в Перечині раніше мав(до виборів – ред.) досить великий вплив, нині діючий депутат Верховної Ради України від Радикальної партії Юрій Чижмарь.

Тут постає запитання, як Ляшко збирається стати Президентом при такій підтримці народу, з коровами у нього краще виходить ніж з виборцями,але на його жаль корови не голосують.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...