Родина Балог хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття?

квітня 01 / 2017
Родина Балог хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття?

За інформацією «Новин Закарпаття», в останній час на Закарпатті активізувалася робота виборчих штабів партії родини Балог «Єдиний Центр». За слухами, які почали ширитися областю - родина Балог, хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття.

Так нинішній мер Мукачева та син Віктора Балога Андрій замінить батька на 69-му мажоритарному окрузі з центром у місті Мукачеві. Віктор Балога має намір піти на вибори по так званому угорському окрузі № 73 з центром у місті Виноградів. Івана Балогу «сватають» йти на вибори по виборчому округу №72 з центром у місті Тячів. Другого брата та нинішнього депутата ВР Павло Балога відправлять піти по виборчому округу №70 з центром у місті Свалява. Жінка Віктора Балоги та нинішня депутатка Закарпатської обласної ради Оксана повинна замінити Павла Балогу та боротися за мандат на виборчому окрузі №71. Невідомим поки,що стає доля 68-го виборчого округу з центром у місті Ужгород, хто туди піде з родини «злі» язики не знають.

Також в штабах стверджують, що вибори до Верховної ради України, відбудуться цього року з якою політичною партією піде «Єдиний Центр» на вибори по партійним спискам, там не знають.

Додамо, що в даний час родина Балог ніяких префенцій від того, що вони сидять у Верховній раді Україні практично не мають, крім депутатської недотокраності.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


загрузка...


Залишити Коментар