Родина Балог хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття?

квітня 01 / 2017
Родина Балог хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття?

За інформацією «Новин Закарпаття», в останній час на Закарпатті активізувалася робота виборчих штабів партії родини Балог «Єдиний Центр». За слухами, які почали ширитися областю - родина Балог, хоче забрати всі депутатські крісла в мажоритарних округах Закарпаття.

Так нинішній мер Мукачева та син Віктора Балога Андрій замінить батька на 69-му мажоритарному окрузі з центром у місті Мукачеві. Віктор Балога має намір піти на вибори по так званому угорському окрузі № 73 з центром у місті Виноградів. Івана Балогу «сватають» йти на вибори по виборчому округу №72 з центром у місті Тячів. Другого брата та нинішнього депутата ВР Павло Балога відправлять піти по виборчому округу №70 з центром у місті Свалява. Жінка Віктора Балоги та нинішня депутатка Закарпатської обласної ради Оксана повинна замінити Павла Балогу та боротися за мандат на виборчому окрузі №71. Невідомим поки,що стає доля 68-го виборчого округу з центром у місті Ужгород, хто туди піде з родини «злі» язики не знають.

Також в штабах стверджують, що вибори до Верховної ради України, відбудуться цього року з якою політичною партією піде «Єдиний Центр» на вибори по партійним спискам, там не знають.

Додамо, що в даний час родина Балог ніяких префенцій від того, що вони сидять у Верховній раді Україні практично не мають, крім депутатської недотокраності.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Вітя
1 квітня 2017 14:39

Шкода ош мало їх так, ще дох?я округів по Україні.
Треба ще Ющенкові діти наробити, би їх Вітя усиновив


костенко
1 квітня 2017 17:40

най ся имить за йойо тот балога, його родинна партія єц уже в пі...ї перебачте, так уже задовбали із тими баригами завидівськими, шо уже точно блювати усі будуть або го на кіл завадять кіть іщи раз будуть сі бариги лізти у власть


єц
1 квітня 2017 18:23

Ага миіх віділи на місцевих виборах. Продули відродженню як фанера над парижом.


Продажни русину
2 квітня 2017 11:08

Йооо. Три миха крумпиль и сиси ковдуши назад проголосувуть за них.


до всіх
2 квітня 2017 12:28

У пизді буде завидовський барига, а не депутатом по округу №69 із центром у Берегові. Хто ж він такий? Уже був його брат Іван по цьому округу і ни хуя не зробив лише кишені набив та збагатився за рахунок бідного народу. Краще б був якийсь циган із табору і той би щось більше зробив, як клан ненажерів бариг. Є в цьому окрузі порядні кандидати, які заслуговують бути парламентарями, а не ненажерливими скотами, як барии. Хотів би вітьок просунути в депутати і свого молокососа, яукого вже мукачівці прокляли разом із його файтою. Бодай би вже ці ідіоти заклялися., щоб за них народ забув раз і назавжди. Доста газдували ці підери в Закарпатті.


аня
2 квітня 2017 22:12

пішли вони всі к чорту


правда вуха ріже
3 квітня 2017 23:17

за балогів треба забути як за страшний сон із кошмарами, кіть зверху поступить каманда ФАС! тоди і почнеться прибирання файти под любим предлогом, кіть нет тоді і дале сі отморозки будуть нас усіх гвалтовати


dima
5 квітня 2017 09:50

Правильне поводження з твердими побутовими відходами починається з дитинства:
http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1796


Читач
7 квітня 2017 11:29

Нехай прозвітуються перед виборцями як вони "плідно" працюють у Верховній Раді, скільки прогуляли сесій, за скільки законів проголосували, скільки і яких законів подали на прийняття!


Голубка
14 квітня 2017 21:31

Банку кофе , палку колбасы , пачку гречки с сахаром и побежите на выборы .


Залишити Коментар