У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

квітня 04 / 2017
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Для багатьох жителів Закарпаття, ініціатива Президента України Петра Порошенка стосовно подвійного громадянства стала «холодним» душем. Прокоментувати дану ініціативу ми попросили закарпатського нардепа - Михайла Ланьо.

«Днями Верховна Рада України може розпочати розгляд президентського законопроекту, який передбачає позбавлення українського громадянства осіб з подвійним громадянством. Свій проект глава держави Петро Порошенко визначив, як невідкладний. Законом буде встановлено, що особа, яка добровільно набула іноземне громадянство іншої держави, буде вважатися таким, що підпадає під дію вимоги про припинення українського громадянства. Також в законопроекті уточнюються підстави для втрати громадянства України.

Вважаю,що державні чиновники, а особливо вищого рангу, депутати, судді,працівники правоохоронних органів не мають права мати подвійне громадянство. В той же час прості жителі України, які не від хорошого життя їдуть на заробітки за кордон у крайньому випадку, для їх законної легалізації мати, ще одне громадянство не виключаю. Тим більше, що у багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне» – заявив народний депутат України Михайло Ланьо.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...