За відмову лікувати хворих району Мукачеве треба позбавити статусу міста обласного значення – Михайло Ланьо

січня 24 / 2017
За відмову лікувати хворих району Мукачеве треба позбавити статусу міста обласного значення – Михайло Ланьо

У Мукачівській райлікарні в цьому році перестали лікувати жителів сіл, тільки городян, скаржаться пацієнти. Лікарі все заперечують. Що ж відбувається в Мукачівській ЦРЛ? Скандал розгорівся, коли Мукачівська районна лікарня відмовила в госпіталізації онкохворій жінці. Мар’яну Галас відправили лікуватися в сільську амбулаторію. І всі ліки, які в мукачівській лікарні були безкоштовні, жінці довелося купувати самій. Навіть морфій.

"Мені пояснили, що зараз район не перевів гроші і можуть лише один день ургентно лікувати і все. Ну і мені розписали і направили до нас в сільську амбулаторію", – каже жителька Мукачівського району.
"Хвора до мене звернулася без амбулаторної картки, без направлення в стаціонар, але тим не менше, я працюю в стаціонарі, я хвору оглянула, розписала їй і направила до сімейного лікаря. У неї питання про госпіталізацію строкову не стояло", – стверджує лікар-онколог Мукачівської районної лікарні Лариса Юрченко.
І все ж після порушення цієї проблеми Мар’яну госпіталізували і надали "елітну" палату. Втім, вона не єдина сільська мешканка, кого не взяли до райлікарні.
Тут раптом стали ділити пацієнтів на тих, хто з міста, і тих, хто з села. Навіть відповідні оголошення вивісили. Жителі району можуть безкоштовно лікуватися тільки один день.

У райадміністрації запевняють, що це міська влада дала вказівку не приймати в лікарні пацієнтів з району. Хоча райрада виділила лікарні в цьому році 26 мільйонів гривень.

Дану ситуацію ми попросили прокоментувати депутата Верховної Ради України Михайла Ланьо:

«За відмову лікувати хворих району Мукачеве, треба позбавити статусу міста обласного значення, я буду виступати з такою ініціативою перед Закарпатською обласною та Верховною радою. Міська рада починає ділити громадян однієї країни на свої та чужих, такого допустити не можна. Всі люди рівні, як перед Господом так і в державі, якщо ми себе хочемо називати цивілізованими та демократичними».


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Павло
24 січня 2017 19:41

Ці нелюди обнагліли,
Міша-покладь їх на місце!
Мукачівці будуть Тобі вдячні.


www
24 січня 2017 20:24

Придурок! ... і хто від такої ,,ініціативи,, виграє?... буде ще гірше ! ... краще б хоч один законопроект написав , по вирішені цьої проблеми !!! не можеш , не знаєш - іди в .... Уступи місце розумним і освіченим людям ! ... а вони вже і мукачівських бариг прищучать .


Дурак
24 січня 2017 21:28

Всі мешканці району і міста мають дякувати Балозі і таким як Балога майдаунам що возив їх на майдан!
Тепер най умирають і не пиздять.
Скачте дальше долбойоби!
Нашто вам ся лічити?
Разом нас багато ...
Хто не скаче .....
Давайте дебіли давайте... Скачте!


уважаємому Дураку
24 січня 2017 21:34

Подобравись нік для себе оригінальний.


читач
24 січня 2017 21:56

геноцид українського народу, відмовляють у найсокровенному надавати допомогу при важкому захворюванні!
В Мукачеві відібрали будівлю жіночої консультації, закрили геронтологічне відділення взагалі на невідому навіть медикам реформу, зі стоматполіклініки зробили стоматвідділення. На поверсі ліквідованого відділення дитячої стоматології розмістилася " велика реформаторка" Мандзич Любов, краще б вона розмістилася на першому поверсі ЦРЛ, можливо це б посприяло усуненню каналізаційного смороду, який роками є у лікарні. Вся вовтузня затіяна навколо стоматполіклініки , наводить на думку, що комусь таки хочеться прибрати до рук цю будівлю.
Але в рот, навіть дуже жадібний, треба класти стільки, скільки влізе, бо інакше можна подавитися.

медицину у мукачеві дповністю згавлтували і далі зищують вщент!


Іра
24 січня 2017 22:19

У Стомат поліклініці Балога відкриває пластичну хірургію. Це у Мукачеві уже не секрет. Лікарі в шоці,але так їм і треба, то балогіні виборці. Простий народ шкода...


вікторія
24 січня 2017 23:03

Стоматполіклініка свого часу була збудована для людей і не Балогою, а клініку пластичної хірургії хай собі сам збудує і найкраще місце для будівництва це його рідне Завидово.


дмитро
25 січня 2017 10:26

коли із мукачува забрали аєропорт і самольоти нараз стало не селом а хутором:)))))))))))))ги-ги


www
25 січня 2017 10:27

Те, що твориться, не медиків треба винити , а тих , що вже майже 20 років ,,газдують,, в нашім краї та Україні. А хто їх вибирав весь цей час за 200 гривень ???? ... ось і маєте , що хотіли і не скакались те , а дожилися! З себе треба подивитись на цю біду!... Якбись те не допустили бандитів і торгашів до влади , то давно б жились те , як в Прибалтиці (до прикладу).
Скоро знову вибори , ану чи навчило вас чомусь це бидло у владі ?


дмитро
25 січня 2017 10:33

ай як хло торгаші ондеки та бариги уже супермаркету мало їм у пулітику відітелі пхавутся за двашто гривню паклики рішкаші гречки і пєтдисят грам, а аеропорт у мукачуві ни буйся ни воштанавлювут,авать коргаз розумієш безплатний айщо хло ондеки:)))))))))))))ги-ги


Ce-ce ecce
25 січня 2017 10:37

"Главный стерх и археолог
Рыболов он и зоолог,
раб галлерный, идеолог
он историк и филолог
неудавшийся агент:
ни разведчик и ни мент
Лилипутин иль Кабаев
А вернее- раздолбаев...
Ватник-случаем на троне
в перекошенной короне
в прошлом был на побегушках
мелкота что при кормушках
3-х колёсный байкер-шут
но считает что он крут
он на Ладе на Калине,
в самолёте, на дрезине,
то моряк на корабле
То в кабаевской п... де
с голым торсом и верхом
смесь павлина с петухом."


дмитро
25 січня 2017 10:45

ни матюкай ся се-се:
он на Ладе на Калине,
в самолёте, на дрезине,
то моряк на корабле
То в кремлевской фсб,
так май зучит:)))))))))))))ги-ги

гий казав ляшко ходят по обкомам кремльовський та євросоюзовським:)))))))))))))))ги-ги


мукачево
25 січня 2017 12:39

Для чого в Мукачеві жіночу консультацію переносять в поліклініку? Щоб вагітні жінки заходили в будівлю разом з хворими на грип та ОРВІ? Чи комусь кортить в будівлю жіночої консультації перенести стоматвідділення, а прекрасну триповерхову будівлю стоматполіклініки "прихватизувати"для приватної клініки пластичної хірургії? Куди йти лікувати зуби збіднілим людям, яких у Мукачеві 95 відсотків?


мукачеву
25 січня 2017 13:08

а куди я маю вести лікувати зуби своїм дітям? коли не працюю, чоловіка скоротили, залишилися на пенсію нашої хворої баби.
оби го грім ударив того кому мало тих будинків, усього майна городського, крали усі роки і далі крадуть, а мукачево най буде селом, бо люди шо в ньому живуть самі справжня
барани, які тихо терплять, як завидівський торгаш і шефтраь і далі усьо перетворює у бізнес,
а свогго смолавого синамера купив му папіі аменрицький,подаровав му вариш мукачево вмісті із рабами жителями, не навчив як по хозяйськи газдувати у вариші.типиря не здав екзамен на комунальну тему, бо ся никус сам не розуміє, професіоналів які дашто знали поуганяв, бо они уже діла нього пережитки 90 років. А мер Мукачева-се для нього трамплін у Верховну зраду, кіть не прийдеся утікати світ поза очі від наказанія за політику проти людей.


Не москаль
26 січня 2017 08:50

За нецензурну лексику коментарі будуть видалятися....
Адмін.


розум линя
30 січня 2017 19:54

а давайте за се, щи накажеме мукачево - податки з АЗС най ідуть в ... Ужгород. андріів відремонтує за них дороги, як розмерзнуть. А щи штраф на каждого мукачевівця. а шо, наказувати так наказувати.
Люди мають право відстоювати свої права. Але се треба робити систематично і повсякчасно. Кіть не буде реакції за динь-два - то діяти у рамках конституції, яка нам гарантує много чого, у тому числі і силовими методами. Треба ся організувати. Але я не уявляю як ланьо з мегафоном поперед мітингуючих іде на мерію. Такі люди нигда не будуть спириді, лем збоку, ащи ліпше на камеру. Бо кіть шось не так - то всі активісти будуть майданутими, а він накамеру буде казати"но, я казав шо не так". А наша влада дуууууже уже не любить активних.


Залишити Коментар