Новий прокурор Закарпаття обклав «даниною» «лісовозів» та контрабандистів

серпня 31 / 2016
Новий прокурор Закарпаття  обклав «даниною»  «лісовозів» та контрабандистів

Вже більше місяця Закарпатська обласна прокуратура – з новим очільником. Останній підчас свого представлення на пару з генпрокурором Юрієм Луценком організував гучні анонси боротьби з контрабандою та лісовою мафією. Однак, за повідомленнями нашого джерела, замість викорінювати корупцію у згаданих галузях життя області, Володимир Гаврилюк просто обклав усіх учасників «процесу» даниною.Відтак уже на другий тиждень своєї роботи на посаді, Гаврилюк довів до всіх районних прокурорів інформацію про те, що всі «сигаретники», котрі працюють по «зеленці» та через митницю, і підприємці, які займаються лісозаготівлею мають платити відкупні за те, аби прокуратура їх не бачила і не чула. До того Володимир Гаврилюк через свого колишнього шефа в області Олега Сидорчука (прокурор Закарпаття 2014 року) повідомив усіх районних прокурорів про «таксу», яку вони повинні заплатити, аби залишитися на посаді. Сидорчук для цього спеціально приїхав на Закарпаття і провів тут кілька діб, об'їжджаючи райцентри краю. І це вже після переатестації, на якій прокурори теж непогано «влетіли», викупивши у керівництва свої місця роботи…Повертаючись до данини, до всіх «сигаретників» і «лісовозів» булдо доведено, що ті, хто відмовляється платити, будуть під особливою увагою прокуратури і у звичному режимі «працювати» не зможуть. Так нещодавно, переслідуючи на Міжгірщині у нічну пору вантажівку з лісом, за який прокуратурі не залаптили, прокурори спричинили ДТП за участю автомобіля «Нива», внаслідок якого одна людина загинула…

Наразі, за інформацією нашого джерела, чітко виконувати вказівки нового «шефа» взявся лише тячівський прокурор Степан Жовнір, якого земляки характеризують як любителя дурман-зілля. Відтак у найбільшому районі області вже відкрито касу зі збору відкупних за злочини, з якими Луценку обіцяв боротися Гаврилюк. Попри це, велика частина підприємців та майстрів лісу, які працюють законно, відмовляються платити прокурорам і сигналізують про прокурорський тиск на їхню справу. ..Аби не наводити на себе тінь, Володимир Гаврилюк, сильно перепрацювавшись, пішов у ще не зароблену відпустку. Відтак, за інформацією нашого джерела, після повернення «шефа» всі районні прокурори, котрі прийдуть без «данини», у найближчий час будуть звільнені з посади.Паралельно Володимир Гаврилюк уже встиг дати з десяток інтервю місцевим ЗМІ про свою принциповість і чесність у боротьбі з лісовими шахраями та цигарковими контрабандистами. Насправді ж прокурор просто виконує завдання своїх шефів із кримінального світу, що засвітилися у фінансуванні окремих політичних партій і нині забажали контролювати закарпатські ліс та митницю. Про цих спонсорів Гаврилюка та деякі його аморальні подвиги з любовними присмаками на посаді ще ужгородського міського прокурора розповімо у наступних матеріалах.

Такого листа отримала редакція на свою поштову скриньку за підписом "Вільне Закарпаття".

Ми досить довго вагалися публікувати його, або ні все ж цій інформації ми отримали неофіційне підтвердження від досить компетентних джерел, які ми зрозуміло розголошувати не будемо.


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...