Бездіяльність правоохоронців привела до стрілянини 11 липня в Мукачеві (відео)

липня 11 / 2016
Бездіяльність правоохоронців привела до стрілянини 11 липня в Мукачеві (відео)

Сьогодні, рівно рік пройшло з часу трагічних подій в Мукачеві внаслідок яких двоє людей загинуло, поранено п’ять цивільних та п’ять правоохоронців. Аналізуючи коментарі та думки закарпатців в соціальних мережах на ці події однозначно можна сказати, що вони всю вину покладають на бездіяльність правоохоронців. Чому тодішній в.о. СБУ Володимир Гелетей та начальник МВС Закарпаття Сергій Шаранич не роззброїли «Правий сектор» до стрілянини в Мукачеві, відповіді до цього часу нема. Обізнаним закарпатцям достовірно відомо, що Михайло Ланьо не контролював контрабандними потоками, а хто направив до нього «Правий сектор» здогадатися не важко.

Зараз четверо учасників «Правого сектору» затримані над ними йде суд інші учасники подій знаходяться в розшуку. Те, що сталося в Мукачеві однозначно кимось було сплановано але події склалися не по їх задумці. Бійців «Правого сектору» тупо використали і за все прийдеться відповідати їм. Чи понесуть колись відповідальність замовники та правоохоронці за свою бездіяльність сказати важко, але враховуючи нинішню політичну ситуацію в державі скоріше ні.

Проблемою української держави на даному етапі є те, що політичні інтереси та патріотичні гасла переважають людські життя, а закони для багатьох пуста писанина, яку в будь-який час можна під когось переписати.


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар