Мер Мукачева вкрав ідею політтехнологів Кличка

червня 07 / 2016
Мер Мукачева  вкрав ідею політтехнологів Кличка

9 червня, у четвер, об 11 год., у великому залі міськвиконкому відбудеться урочисте вручення перших “Карт мукачівця” Почесним громадянам нашого міста.
За допомогою цього універсального інструменту кожен мукачівець зможе безкоштовно відкривати поточний соціальний рахунок, на який зараховуватиметься пенсія, соціальна допомога, дотація тощо.
“Картою мукачівця” можна буде розрахуватись та отримати знижки під час оплати товарів у магазинах, отримувати пільги в аптечних пунктах, здійснювати оплату житлово-комунальних послуг, використовувати її як картку пацієнта в медичних установах.

Рекламує захід напівофіційний сайт Мукачівської міської ради - mukachevo.net.

Фактично Мер Мукачева Андрій Балога, вкрав ідею політтехнологів Віталія Кличка та зробить жителів міста своїми васалами за їх же гроші.
Така система поділу жителів на свої та чужих є ідеальним інструментом на місцевих виборах. За допомогою карток можна відслідковувати соціальний стан жителів міста та у потрібний момент їх стимулювати.

В умовах сьогоднішнього зубожіння населення до якого на пряму причетне сімейство Балог, така система допомоги потрібна але як вона буде використана здогадатися не важко. Виборців знову куплять соціальними подачками, «гречками» на них же заробленими грошима.

Що ж жителів Мукачева чекає життя по-новому, яке на минулих виборах разом з Петром Порошенком обіцяв батько нинішнього мера Віктор Балога.

Новини ЗакарпаттяКатегорія : Важливе
ніт
7 червня 2016 21:13

но нет, то не Андрійко украв, то його няньо Віктор іванович привик тирити ушитко і ідеї в тому чиислі чужі, а потім їх видавати за свої, це так по завидівськи як торгаші, як шуллери.


Забава
7 червня 2016 21:37

Ця картка це концентрацiя грошових надходжень в одному мiсцi. Як здається для цього вiдкриють який банк де будуть накопичуватися цi надходження, а потiм як банк набере файну суму всiм повiдомлять що банк банкрут, всiм подякують i допобачення. Так що шановнi мукачiвцi погнавшись за трьома зайцями можно не впiймати жодного, жили ви стiльки рокiв без картки живiть i далi - це звичайний лохотрон. Ваша головна картка це паспорт та ваша прописка.


1234
7 червня 2016 21:57

А пан Кличко запатентував нову ідею бо кить нет товди ніко нич не крав


www
11 червня 2016 12:20

не парьте людям голову! ...просто політтехнологи у них одні і ті ж !...


www
13 червня 2016 18:42

... доповнення до попереднього коменту : https://www.youtube.com/watch?v=_-GyLsJKtTk


Залишити Коментар