На контрабанді сигарет «згорів» посол в Словаччині та кум Балоги Олег Гаваші

травня 23 / 2016
На контрабанді сигарет «згорів» посол в Словаччині та кум Балоги Олег Гаваші

До постачання контрабандних сигарет, затриманих на кордоні України в Закарпатській області, причетні співробітники посольства в Словаччині.
Цю інформацію підтвердили відразу кілька джерел "Європейської правди" в дипломатичному відомстві.
Як зазначається, поки не уточнюється, хто з працівників посольства підписував супровідні документи, надані для захисту контрабанди від огляду, проте один зі співрозмовників видання висловив упевненість, що це "не могло статися без відома посла".Даних про офіційну реакцію керівництва держави та МЗС поки не надходило.
Відзначимо, що послом України в Словаччині є Олег Гаваші, який раніше був в.о мера Мукачевого і головою Закарпатської ОДА.

Повідомляє – Обозреватель

Додамо,що Олег Гаваші є ставлеником та кумом одіозного вже в минулому «няня Закарпаття» Віктора Балоги. Саме за допомогою кума Олег Гаваші і здійснив своє кар’єру, спочатку будучи, його заступником в мерії Мукачева, виконуючим обов’язки міського голови Мукачева, головою Виноградівської адміністрації, заступником губернатора, а далі губернатор Закарпаття. Саме дякуючи Балозі Олег Гаваші став послом України у Словаччині.

Навіть цікаво скільки фур сигарет за час "послування" в Словаччині Гаваші перетягли туди Балоги?

Новини Закарпаття


Категорія : Важливе
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...