Москаль не витерпів та згадав про «няня всього Закарпаття»

травня 18 / 2016
Москаль не витерпів та згадав про «няня всього Закарпаття»

Не можу втриматися, щоб не зреагувати, хоча давно вже не звертаю уваги на це завидівське чудо. Та й ніхто не звертає… Показали мені письмовий шедевр колишнього «няня всього Закарпаття» Віті Балоги. Називає мене мєнтом, дрібним представником Банкової, якого змусили публічно принижуватися. Згадав «вибачення» від Хомутинніка, якого й близько не було, і високопарно заявляє, що контрабанді бути – «для всіх нас і для держави, яка проливала кров, щоб цих рішал не було у владі!»
Це ж треба – колишній комірник Балога, котрий при Ющенку і Януковичу став головним контрабандистом і злодієм Закарпаття, починає вдавати з себе правильного пацана й ліпити на мене ярлики! Люстроване за співпрацю з Януковичем «чудо в пір’ях», котрого «дрібний представник Банкової» викопнув із Закарпаття на звалище історії, обтрусивши сміття з «реклика», заговорило про тих, хто проливав кров за країну, поки воно набивало грошима кишені!
Белетрист-самоучка, Господи прости… Тьху на нього!

А це пост у Фейсбук Віктора Балоги:

Уявляєте собі, щоб злодій виписував мєнту підзатильники? В Україні можливо все. Навіть таке, коли через два роки після Революції Гідності, представник нової влади просить вибачення у колишнього «регіонала».
Велика епопея по боротьбі з контрабандою закінчилася тим, що клерку Банкової надавав по шапці головний схемщик по митниці. І не просто вказав його місце, а змусив публічно принижуватися. Звичайно, не без погодження з Гарантом.
З цього робимо висновок, що «Відродження» міцно тримає за помідори не лише дрібних представників Банкової, а й Самого. А це означає, що контрабанді бути, і не лише на Закарпатті. На жаль, для всіх нас і для держави, яка проливала кров, щоб цих рішал більше ніколи не було у владі.

Коментар ред: В даному випадку Геннадій Москаль зреагувавши на пост «няня всього Закарпаття» розірвав інформаційний вакуум, який останній час склався навколо мукачівського сімейства. Проаналізувавши за останні декілька місяців політичну «діяльність» Балог на Закарпатті, можна однозначно сказати, що вона дорівнює нулю.

Всі троє братів Балог практично зникли з своїх мажоритарних округів крім «писани» помічників Віктора Балоги на його сторінці у Фейсбук на що практично вже ніхто (крім зараз Москаля – ред.) не реагує.

Поясненням такого «падіння» активності Балог є те, що вони втратили контроль над місцевими бюджетами, «роздавати» їм нічого, а своїх грошей вони тратити на виборців не збираються.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар