Реальна боротьба з контрабандою суттєво погіршить соціальне та політичне життя Закарпаття

травня 14 / 2016
Реальна боротьба з контрабандою суттєво погіршить соціальне та політичне життя Закарпаття

Контрабанда дає роботу та заробітки не тільки самим «працівникам» цієї кримінальної сфери діяльності, а і багатьом іншим закарпатцям та їх сім’ям. Ні для кого не секрет, що, заробивши гроші на контрабанді, контрабандисти у більшості випадків інвестують ці гроші в малий та середній бізнес. Вони та їх «помічники» будують будинки, що дає заробітки будівельній галузі, купують недешеві автомобілі, що, відповідно, «загружає» роботою автомобільні майстерні та продавців запчастин. Цей перелік, куди йдуть зароблені на кордоні гроші, можна продовжувати й надалі.

Ми в жоному разі не хочемо відбілювати діяльність контрабандистів, але реальна боротьба з контрабандою суттєво погіршить соціальне та політичне життя Закарпаття, багато закарпатських сімей залишиться без коштів.

Новій українські владі треба не тільки з чимось постійно боротися, а реально працювати над економічною та соціальною ситуацією в краї. Тільки створення нових робочих місць та гідні для проживання заробітки відіб'ють бажання закарпатців ризикувати та займатися кримінальним «бізнесом».

Для Закарпаття з його унікальним географічним положенням, ймовірніше, ідеальним варіантом було б створення Вільної економічної зони, що широко використовуються у світовій господарській практиці для розв'язання різномасштабних соціальних і господарських завдань.

В даному випадку губернатору Закарпаття та обласній раді треба проявити рішучість та не стояти перед Києвом на колінах та просити грошей на заробітні плати, пенсії, дороги та інші соціальні програми, а вимагати створення Вільної економічної зони та заробляти гроші самим.

Створення Вільної економічної зони в області поставить крапку над контрабандою, а спроби силовими методами її побороти нічого не дадуть!

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар