СБУ знає де переховуються організатори «Підкарпатської Русі»

квітня 08 / 2016
СБУ знає де переховуються організатори «Підкарпатської Русі»

СБУ викрила організаторів так званої «Підкарпатської Русі». Багато з тих, хто нібито організовував ці фейкові утворення, зараз переховуються в Москві, і звідти намагаються організовувати антиукраїнський рух про це в ефірі «5 каналу» - повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Ми діємо в рамках закону. Повірте, якщо хтось намагатиметься на Закарпатті влаштувати так звану «республіку» чи її подобу, ми з цим будемо боротися в рамках закону, причому дуже жорстко. Для нас дуже важливо зберегти цілісність держави», — заявив він.

За словами радника СБУ, організатори фейкових угруповань перебувають у Москві.

«Якщо говорити про учасників так званої «Підкарпатської Русі», правильно називається так, це фейкова організація, яка була створена у підпіллі. Ми говоримо про кількох осіб, в тому числі, про одного з їхніх лідерів Петра Гецка. Можу сказати, що багато з тих, хто нібито організовував ці фейкові утворення, зараз переховуються в Москві, і звідти намагаються організовувати антиукраїнський рух. Якщо ці люди, так звані «організатори» перебувають у Москві, необхідно розуміти, що фактично, на жаль, сусідня держава зацікавлена в тому, щоби в нашій країні політична ситуація в тому числі була нестабільною». – заявив радник.

Цими заявами СБУ схоже хоче «прив’язати» Петра Гецка до звернення Закарпатської обласної ради стосовно збільшення повноважень для області в рамках децентралізації.

Все ж ,якщо проаналізувати запізнілу реакцію Москви на цю заяву можна однозначно сказити, що лідери так званої «Підкарпатської Русі» та Росія до цієї заяви ніякого відношення не мають, для них самих це була несподіванка.

З неофіційних коментарів закарпатських нардепів слідує, що вони незадоволені внутрішньою політикою Києва та вимагають більшої уваги та фінансування області та «рука Москви", тут не до чого.

Нагадаємо, що СБУ аналізує заяву закарпатських нардепів на факт сепаратизму.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


загрузка...


Залишити Коментар