Врятувати два населені пункти та більше сотні гектарів садів від можливого підтоплення

березня 18 / 2016
Врятувати два населені пункти та більше сотні гектарів садів від можливого підтоплення

Днями на засіданні сесії обласної ради депутат від партії «Відродження» Андрій Андріїв озвучив запит, адресований керівництву Закарпатської області та Ужгородського району.
Як повідомив Андрій Андріїв, до нього як депутата Закарпатської обласної ради звернулися громади сіл Циганівці та Баранинці Ужгородського району, а також керівник одного з місцевих підприємств з проханням допомогти у вирішені питання реконструкції меліоративної системи та розчищення русла річки Циганівки.

«На сьогодні склалася загрозлива ситуація зі станом меліоративної системи та русла річки Циганівки на територіях Баранинської та Холмецької сільських рад, які заросли та неймовірно захаращені, - озвучив А. Андріїв. - Такий стан може призвести до негативних наслідків, зокрема підтоплення сіл вище за течією та сто двадцяти гектарів садів ТОВ «Контакт-Буд», які вже закладено в Ужгородському районі. Товариство зверталося до Ужгородської РДА з приводу реконструкції меліоративної системи та розчищення русла річки Циганівки, але, на жаль, позитивного зрушення у вирішенні цієї проблеми не має у зв’язку з відсутністю фінансування».

Депутат наголосив на тому, що на замовлення товариства Державним агентством водних ресурсів України, Басейновим управління водних ресурсів річки Тиса, ВКП «Закарпаттяводпроект» виготовлено проектно-кошторисну документацію - «Реконструкція меліоративної системи в урочищі «Каран-ІІІ», «Каран-IV» на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий», Холмецької сільської ради Ужгородського району». Проект розроблений згідно з державними і відомчими документами та з урахуванням нових досягнень науки і техніки в водогосподарському будівництві. «Проектно-кошторисну документацію надано до Ужгородської РДА, але до сьогоднішнього дня питання фінансування проведення робіт залишається не вирішеним», - сказав А. Андріїв.

Озвучений депутатський запит на сесії підтримали, керівництво області зобов’язалося вивчити питання та вжити всіх, передбачених законодавством заходів, до його врегулювання.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар