Хто винен в тому, що закарпатські перевізники стануть банкрутами?

лютого 28 / 2016
Хто винен в тому, що закарпатські перевізники стануть банкрутами?

Так хто винен в тому, що закарпатські перевізники стануть банкрутами? Затіявши своїми людьми блокаду російських фур на кордоні з Закарпаттям Віктор Балога, хотів показати Петру Порошенку, що він ще «газда» Закарпаття. В той же час підказана політологами Балозі акція, була підхоплена іншими політиками та вийшла з під його контролю.

От, що пише глава департаменту автотранспорту Мінінфраструктури України Роман Хміль на своїй сторінці в Фейсбуці:
Сьогодні політична партія ВО "Свобода" вирішила продовжити блокування російського транзиту.
Що це, піар-акція, чи патріотизм та відстоювання національних інтересів? І скільки Україні коштуватиме ця акція?
Розділимо два поняття, транзит та двосторонні перевезення між країнами. Транзит - це товари, що належать тій країні, куди іде вантажівка. При двосторонніх перевезеннях везуть товари з України до Росії та навпаки.
Транзит за міжнародними угодами має бути вільним та неперервним, країни не мають права його обмежувати взагалі. Інакше слідують санкції. І дуже жорсткі.
Двосторонні перевезення - це відносини між двома країнами. Вони регулюються національним законодавством та угодами між двома країнами. Тож їх Україна може обмежувати в односторонньому порядку, не зачіпаючи інтереси інших країн світу.
Зупинка російського транзиту для нас, як країни транзитера, яка має суттєву частку доходів бюджету від міжнародної торгівлі та транзитних потоків - це інфраструктурна катастрофа. Адже це призведе до зупинки нашого транзиту до країн Азії та двосторонніх перевезень до РФ. Потім зупиниться залізничний транзит. Далі міжнародні компанії поступово перестануть їздити нашою територією також, бо таким чином ми порушимо міжнародні угоди та їх інтереси. Потім нас виженуть з СОТ та позбавлять підтримки ЄС та США. Як тільки ми перестаємо вести себе цивілізовано, ми перетворюємось в очах наших партнерів на Сомалі, з усіма негативними наслідками.
Порахуємо наші втрати:
- транзит автомобільний через РФ: 4 млрд.грн. транспортних доходів + 50 млрд.грн. вартість наших товарів, які таким чином перевозиться до країн Азії
- двосторонні автоперевезення до РФ: 2 млрд.грн. + товарообіг
- транзит залізничний: 9 млрд.грн. + товарообіг
- а може ще зупинимо транзит російського газу до Європи?
- і так далі.
Груба оцінка втрат - 15 млрд.грн. транспортних доходів + мінімум 100 млрд.грн. від продажу наших товарів на експорт. Боюсь, що насправді значно більше, страшно рахувати.
З усіх цих грошей надходять податки до бюджету і фінансуються видатки на медицину, армію, пенсії тощо. Чим їх замістити?
Активісти Закарпаття, зібравшись докупи з експертами та нашими спеціалістами, розібравшись у суті питання, вирішили припинити блокаду.
Національна поліція з метою заспокоєння перевізників всіх країн, що пересуваються територією України, та відновлення іміджу країни як безпечного транзитера, опублікувала карту маршрутів, на яких вона готова забезпечити супровід транзитних потоків.
То може питання національної безпеки краще вирішувати за експертним столом, а вже потім виходити на вулиці? Бо варто зробити один необережний крок і наслідки міжнародного скандалу будуть шкодити нашій країні ще дуже довго і коштуватимуть десятки мільярдів гривень збитків.
Ось така на мою думку ціна свободи транзиту і непродуманих кроків. Тому закликаю всіх справжніх патріотів за експертний стіл і лише потім можна йти на протести та барикади, свідомо та виважено, розуміючи ціну на декілька кроків наперед.

А от заява закарпатських координаторів блокади, які втратили контроль над блокадою тому, що російські фури до Закарпаття просто не доїжджають:


Учора ми прозвітували громаді про певні підсумки акції, яка, без перебільшення, збурила всю державу. Ми, координатори "Ведмежої блокади", назвали плюси і мінуси процесу, що тривав два тижні. Та оголосили: переходимо до нового етапу та нового формату акції. Щиро вдячні всім побратимам, котрі зробили це: не лише зупинили транзит російських вантажів Україною, але й привернули увагу взагалі до теми існування російського бізнесу і продукту на території нашої держави. Щиро вдячні всім українцям, адже діємо винятково в інтересах народу і держави та спільно з вами.
Утім, разом з цим відучора на координаторів транзитної блокади, учасників бойових дій та патріотичні організації, котрі об'єдналися заради спільної мети, почав литися бруд та лунати пустопорожні звинувачення. Приводом для цього використовують нашу заяву про зупинення активної транзитної блокади. Як ми вже оголосили, акція переходить в інший формат, і, вирішуючи це, ми керуємося інтересами українців, у тому числі – закарпатців. Однак, схоже, не всім зрозумілі ці пріоритети. Та до закидів на нашу адресу ставимося спокійно – адже, на відміну від політичних партій, в нас немає "комплексу Наполеона" і за свої рейтинги ми не переживаємо.
Усі нападки про політичний підтекст блокади є лише ознакою чи то заздрощів, чи то прагнень привернути до себе увагу, використовуючи якісну акцію.
"Ведмежа блокада", яка майже миттєво стала всеукраїнською, об'єднала побратимів з найширшого кола націоналістичних та добровольчих рухів, відтак усі подальші рішення приймались спільно і обдумано. Якщо нам, закарпатцям, маргінальні політики можуть приписувати певних "покровителів" тільки тому, що ми закарпатці, то цікаво, що вони пред'являть ветеранам війни, учасникам бойових дій, "афганцям", націоналістам, патріотам, волонтерам, "Правому сектору", С14, "Азову", "Айдару", регіональним Самооборонам, Автомайданам та іншим формаціям, врешті-решт простому народу й місцевим громадам, спільно з якими ми діяли, діємо і будемо діяти.
Наразі усіх нас, силу, об’єднану винятково на українській ідеї, називають "політичними маріонетками" і "провокаторами". Називають нас так представники політичної сили, котра втратила свій вплив на життя України, втратила своє місце у владі, але дуже прагне туди повернутися будь-яким коштом. Зокрема і в дивний спосіб - узявши прапори і побігши ставити намети із партійною символікою та фотографуватись на фоні трас вже після відновлення Польщею транзитного договору, коли російських фур на території України практично немає. Роблять це, публікуючи порожні заяви, декларують свою активність, насправді не зробивши абсолютно нічого для блокади та заборони бізнесу окупанта в Україні.
Ми ж об’єднані в міцний кулак, і об'єднані спільною метою. Тому ці слова – це перша і остання увага політиканам. Нам не потрібні виправдання і зворотні поливання брудом тих, хто почав проти нас інформаційну війну. Бо правда - за нами. Її знаємо ми, наші побратими і народ України. Тож продовжуємо працювати для них. Разом переможемо!

Координатори Всеукраїнської транзитної блокади Микола Марчишак і Тарас Деяк.

Ми умисно даємо ці заяви у повному обсязі, щоб було зрозуміло хто втратив, а хто у даному випадку заробив на блокуванні російських фур.

Однозначно, що втратили у першу чергу закарпатські перевізники заробила та заробить політичні девіденти партія «Свобода», а реальні гроші зароблять польські перевізники.


Новини Закарпаття

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...