Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем

лютого 25 / 2016
Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем

Вчорашній приїзд на Закарпаття Одеського губернатора та лідера антикорупційного руху «За очищення» Михайла Саакашвілі та проведений ним форум, досить неоднозначно,був оцінений у Мукачеві.
«Із двох українських губернаторів на фото один москаль, а один грузин )
Зустрів сьогодні пана Саакашвілі в Ужгороді. Дуже гарно поспілкувалися в адміністрації. Згадали спільних знайомих у Грузії, поговорили про уявну децентралізацію (нічого Київ на місця віддавати не хоче), згадали історію (від часів Австро-Угорщини й дотепер), поділилися досвідом боротьби з корупцією (особливо на митницях) і навіть пожартували про декомунізацію (щодо перейменування вулиць Володимира Леніна на вулиці Джона Леннона).
Розмова вийшла набагато довшою, ніж планувалося, однак воно того варте. Зустрічі у невимушеній обстановці часто бувають корисніші, ніж усякий офіціоз. Пану Міхеїлу сподобалися цукерки і яблука, якими я його пригостив, то тепер при поїздці в Одесу зможу розраховувати у відповідь на хороше грузинське вино!» - пише про свою зустріч з Саакашвілі губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

За інформацією наближених людей до Віктора Балоги він образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем. Він очікував, що на форумі йому буде виділено почесне місце і як «газдови» Закарпаття надано слово – стверджують наші джерела.

Підтвердженням слів наших джерел може служити те, що інтернет ЗМІ наближені до мукачівського клану повністю проігнорували приїзд відомого політика та його команди. Не зреагував на проведення форуму і сам Балога на своїй сторінці у Фейсбук останній його допис там, був 22 лютого.
Т
акож за неофіційною інформацією Балога очікував, що його покличуть в команду Саакашвілі і він стане, як мінімум головним антикорупціонером Закарпаття.

Але очікування в чергове так і не справдилися закарпатського "газду" продовжують ігнорувати лідери українського політичного бомонда.

Балога образився на Міхо Саакашвілі за його ігнорування та зустріч з Москалем


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар