За акцією по блокуванню російських фур стоїть Віктор Балога

лютого 14 / 2016
За акцією по блокуванню російських фур стоїть Віктор Балога

В чергове відомий закарпатський нардеп та кримінальний авторитет (барига) Віктор Балога вирішив показати «зуби» владі Києва та заявити на свої права на Закарпатську область. Він неодноразово заявляв, що все, що робиться в області, без його відома не проходить. Проаналізувавши хто блокує проїзд однозначно можна сказати, що за акцією по блокуванню російських фур стоїть саме він. Треба розуміти, щоб провести любу акцію потрібна заінтересована особа, яка профінансує її, а у даному випадку люба дестабілізація в області саме на руку Балозі.

Цікавим фактом є те, що «тітушки», які намагаються розблокувати дорогу, для російського транспорту є його виборці та в основному представляють Іршавських перевізників. Не меншим цікавим фактом є те, що ці так звані «тітушки», були активними учасниками Майдану і всілякими методами, йому допомагали.

Як відомо на Закарпатті другий в Україні після Києва парк вантажних автомобілів, який після початку конфлікту України та Росії заробляє саме на поставках вантажу з Європи до Росії та Середньої Азії так, як європейці бояться туди їздити . Блокування російських фур приведе до відповідної реакції Росії та до банкрутства власників закарпатських фур так,як більшість з них купила автомобілі в лізинг. Також проблеми будуть мати власники автомобілів, які не відповідають європейським стандартам,які крім російського напрямку нікуди їздити не можуть.


Більшість закарпатців також задаються питанням, а чому активісти не перекриють російський газ,нафту та електроенергію, які йдуть через Закарпаття?

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар