Що насправді стоїть за вигнанням русинів з Русинського Дому

лютого 12 / 2016
Що насправді стоїть за вигнанням русинів з Русинського Дому

«Сьогодні депутати Мукачівської міської ради прийняли рішення, що приміщення, яке займала маргінальна русинська організація, зорієнтована у своїй роботі на Росію та угорську націоналістичну партію Йоббік, потрібно передати в користування громадських організацій, які представляють національні меншини краю.
Хотів би звернути увагу на те, хто не голосував за це рішення. А це - друзі Президента, учасники провладної коаліції з бандитської партії "Відродження". А також, як би це дивно для вас не звучало, партія "Самопоміч".
Я так розумію, франшиза на "Відродження" і "Самопоміч" на Закарпатті знаходиться в одних і тих же бандитських руках, у зв'язку з чим приношу свої співчуття моєму хорошому знайомому Андрію Садовому.
Щоправда, зараз не про нього, а про Президента Порошенка. Просто він постійно переживає про сепаратизм на Закарпатті, а коли потрібно зробити реальну справу і локалізувати маргінальні рухи, то його друзі проти. Чому так?» - пише на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Балога(точніше за нього пишуть –ред).

Ми ніколи не були великими «симпатиками» до нинішнього «газди» Русинського дому Владислава Лецовича але тут справа не в його симпатіях до Росії або Йоббіка. Те, що російські ЗМІ зараз неодноразово використовують засідання русинської організації, якою керує Лецович у своїх цілях це факт, але таке використання, було і коли Балоги дружили з ним.
Хочемо нагадати, що Владислав Лецович був депутатом Мукачівської міської ради саме від «Єдиного Центра» і раніше активно підтримував клан Балог.

На минулих місцевих виборах Владислав Лецович не підтримував Андрія Балогу на посаду міського голови і фактично внаслідок цього і опинився в опалі до нинішньої міської влади.

Тут однозначно можна сказати, що у даному випадку Віктор Балога не є великим борцем з сепаратизмом, а просто помстився Владиславу Лецовичу та його організації за підтримку конкурента його сина на посаду міського голови Івана Чубирка.

Хочеться нагадати пану Балозі про II Європейський конгрес підкарпатських русинів, на якому було підписано меморандум про відтворення русинської державності та створення виконавчої влади, який проходив за його підтримки у Мукачеві у жовтні 2008 року. Тоді пан Балога ніяких проявів маргінальності та сепаратизму у діях русині не бачив, а не бачив тому, що контролював їх!

Цікаво, що тоді за свої заяви постраждав священик МП Дмитро Сидор,який отримав умовний строк покарання але замовники та спонсори конгресу до цього часу ніякого покарання не понесли!


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар