Прокуратура добереться і до закарпатського олігарха Віктора Балоги

листопада 03 / 2015
Прокуратура добереться і до закарпатського олігарха Віктора Балоги

Дуже схоже, що закарпатський олігарх та народний депутат України Віктор Балога «дописався» у Фейсбуці. Заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе розповів «Фактам» про затримання лідера «Уропа» Геннадія Корбана та подальші дії Генеральної Прокуратури України.

На запитання кореспондента стосовно подальшої долі Віктора Балоги та Рената Ахметова він відповів:
- Думаю, якщо процес почнеться - дійде до всіх. Методи шантажу, вимагання, підкупу, залякування, маскування під націоналістичні та патріотичні елементи - це час має піти. Це сьогодні не на благо України.

Цікаво, що чомусь прізвище Балоги прозвучало скоріше, ніж Ахметова. Що має прокуратура на Балогу - Сакварелідзе не уточнив.

Дуже ймовірно, що нинішня влада пригадає діяльність Балоги в Секретаріаті Віктора Ющенка та роботу міністром МНС у часи Віктора Януковича.

Не виключено, що прокурори стануть копати набагато глибше, а там, як у народі говорять: «Чим далі в ліс, тим більше дров».

Враховуючи нинішню політичну ситуацію та дії Петра Порошенка, Балога часи «диктатора» Януковича буде пригадувати, як «райські часи».

Хочеться також нагадати, що Віктор Балога дуже багато зробив для того, щоб ми жили по-новому. Доведеться жити по-новому і йому.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...