Угорщину звинувачують у підкупі виборців на Закарпатті

жовтня 29 / 2015
Угорщину звинувачують у підкупі виборців на Закарпатті

ШАНОВНІ БЕРЕГІВЧАНИ!
Щиро вдячний тим 939 берегівчанам, які 25 жовтня 2015 року віддали свій голос за мене як кандидата в депутати Закарпатської обласної ради. Завдяки вашій підтримці мені вдалося отримати друге місце по м. Берегове, однак цього все ж виявилося недостатньо, щоб я потрапив до Закарпатської обласної ради. Незважаючи на це я все ж вважаю свій результат досить непоганим, враховуючи, що окремі мої конкуренти відкрито і в наглу "купляли" голоси виборців, а одна з моїх основних конкуренток взагалі отримала шалену підтримку з боку Угорщини, яка за останні кілька місяців та безпочередньо під час виборчої кампанії перерахувала на Закарпаття сотні тисяч євро як допомогу закарпатським угорцям. Цим власне і пояснюється "феноменальний" успіх угорських партій на цих виборах. Я думаю, що кожен із вас в останні дні перед виборами замічав величезні черги біля відділення ОТП Банку в нашому місті - це наші берегівчани отримували "фінансову допомогу" з боку Угорщини. Звісно, що після цього ці люди голосуватимуть за "потрібного" кандидата.
За роки я зрозумів, що люба влада - це лице народу. Адже сьогоднішні депутати - це вчорашні звичайні громадяни. Я ніколи не переставав дивуватися тупості наших людей - тих, які на виборах звикли продавати свій голос, а потім жаліються, що люди, які завдяки їм приходять до влади відносяться до них як до бидла, і тих, які раз на кілька років не годні підняти свій зад і піти проголосувати за, можливо, і не найкращого кандидата, але принаймні за людину, яка не грошима хоче їх купити, а ідеями і планами на майбутнє.
Якби там не було, але обрані 25 жовтня 2015 року депутати до Берегівської міської ради та до Закарпатської обласної ради від нашого міста - це вибір всіх берегівчан: і тих 43 % виборців, які пішли на вибори, і тих 57 % виборців, які не зробили цього, тому що вони помилково вважають, що їхній голос ні на що не впливає, хоча насправді вони цим самим щоразу дозволяють несвідомим мешканцям нашого міста, які звикли продавати свій голос на виборах, обирати до нашої міської і обласної ради людей, які йдуть туди лише заради "статусу" чи "вирішення" власних питань.
Тому шановні берегівчани найближчі 5 років ви просто не матимете морального права жалітися на обраних вами чи завдяки вашій байдужості депутатів, адже це ваш вибір.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук екс-кандидат до Закарпатської обласної ради від провладної партії «Солідарність» Едуард Пуканич.

Угорщину звинувачують у підкупі виборців на Закарпатті


Щось тут коментувати досить важко, тому ми втримаємось від них.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар