Закарпатську обласну раду реально може очолити угорець

жовтня 28 / 2015
Закарпатську обласну раду реально може очолити угорець

Аналізуючи результати виборів до Закарпатської обласної ради, можна з впевненість сказати, що угорець, а саме представник об’єднаної партії КМКС, може очолити обласну раду. КМКС отримало на виборах «золоту карту». Як відомо, лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога запропонував створити коаліції трьох партій, а саме: Єдиний Центр, Батьківщина та КМКС. Якщо порахувати, то без КМКС більшості у Балоги не буде, відповідно, без КМКС Солідарність та Відродження теж не можуть створити більшості.
В даній ситуації закарпатські угорці можуть поставити ультиматум або одним, або іншим, та добитися своє мети.
Правда, постає запитання, чи зможуть та захочуть угорці такий ультиматум поставити «газдови» Закарпаття Віктору Балозі та назавжди позбутися його контролю над ними - поки невідомо.
Думаємо, що в даній ситуації своє слово повинен сказати Будапешт і закінчити 15 –ти річне приниження найбільшої національної меншини Закарпаття.

Ймовірним головою облради від КМКС можуть стати :Йосип Борто, Міклош Товт, Гейза Гулачі, Ілдіко Орос, Чобо Пийтер, Карло Резеш, Барнабаш Кейс та Іван Орос, які пройшли згідно рейтингу в депутатський корпус.


Нагадаємо, що до обласної ради проходять шість політичних партій, а саме:
Єдиний Центр – 20%
Солідарність — 16,7%
Відродження – 12%
КМКС – 8,95%
Батьківщина – 8,7%
Опозиційний блок — 5,1%

Відповідно, політичні партії будуть мати таку кількість депутатів:
Єдиний центр - 18
Солідарність — 15
Відродження — 11
Батьківщина — 8
КМКС — 8
Опозиційний блок — 4

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...