Балоги в чергове дурять своїх виборців та тягнуть в ради зрадників екс-регіоналів

жовтня 09 / 2015
Балоги в чергове дурять своїх виборців та тягнуть в ради зрадників екс-регіоналів

Відоме всім закарпатцям сімейство Балог знову дурять своїх виборців. Згідно опублікованому ЦВК списку кандидатів, від їх політичної партії до Закарпатської обласної ради йдуть: Віктор Балога,Іван Балога та жінка Віктора Оксана.

Тут постає запитання: для чого двом депутатам Верховної ради України йти депутатами обласної ради?
Відповідь тут дуже проста: за рахунок свого впливу вони намагаються протягнути до обласної ради своїх людей по партії, які будуть нижче по списку, відповідно, довіра до цих людей є мінімальною.

Проаналізувавши списки кандидатів до різних рад від партії «Єдиний Центр», можна однозначно сказати, що вони за браком кадрів тягнуть в ради «печених» екс-регіоналів.

Досить яскравим прикладом наших слів можуть бути два прізвища, а саме Михайло Фурик та Василь Белень, які йдуть до Виноградівської районної ради, а в Іршавську раду йде аж шість колишніх регіоналів. Дуже схожа картина і в інших місцевих радах.

Виходячи з вище сказаного, можна з впевненістю сказати, що партія «Єдиний Центр» не має достойних кандидатів у депутати, тому вони шукають кого завгодно, тільки б заповнити виборчий список.

Балоги в чергове дурять своїх виборців та тягнуть в ради зрадників екс-регіоналів


Нагадаємо, що за нашими соціологічними опитуваннями "Єдиний Центр" пройде до Закарпатської обласної ради, але більше 5 -ти % голосів виборців чесно набрати їм буде важко, і тому доведеться задіяти всі свої старі та створити нові схеми підкупу виборців.

Також нагадаємо, що міліція отримала списки людей, які були задіяні в незаконних схемах підкупу виборців, але це не дасть ніякого результату, так як у Балог є запасні "аеродроми", які і будуть задіяні.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар