Закарпатський Народний Фронт на місцеві вибори піде разом з БПП

серпня 17 / 2015
Закарпатський Народний Фронт на місцеві вибори піде разом з БПП

«Народний Фронт в Закарпатській області не піде на вибори самостійно, але отримає від БПП 20-25 % списку для своїх членів. Така ж ситуація проглядається і в інших регіонах.
Або в НФ реально оцінили свій рейтинг і пробують через БПП проникнути у ради, або Яценюк "зливає" партію в обмін на лояльність Президента у переддень осіннього переформатування Кабміну» - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп від партії Ляшка Юрій Чізмарь.
Те,що НФ піде на вибори разом з Солідарністю та Ударом неофіційно відомо було давно,але офіційно ніхто з НФ про це не повідомляв. Зрозуміло одне, що партія Яценюка не хоче сама нести політичну відповідальність за всю каоліцію Верховної Ради України,яка сформувала уряд.

Такі партії,як Ляшка,Тимошенко та Садового намагаються перекласти всю відповідальність на Яценюка,а самі вилізти сухими з води та не нести ніякої політичної відповідальності.

Для України було б краще зігнати всі ці партії під крило БПП і тоді такі,як Чізмар та йому подібні не займались би популізмом, а несли відповідальність і за своїх однопартійців міністрів,які за їх квотою сидять в уряді.

Ляшко,Тимошенко,Садовий коли ділити пиріг влади вони там, а коли нести відповідальність тікають в «опозицію».

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...