В Росії створюються Народне Ополчення Русинів(фото)

серпня 07 / 2015
В Росії створюються Народне Ополчення Русинів(фото)


"Сьогодні у мене в гостях були представники Світового руху за незалежність Підкарпатської Русі. Розповів про нашу роботу - Народне Ополчення Русинів, показав арсенал, тренувальний табір. Багато чого, особливо обличчя і місце, показати не можу, безпека. В даний момент готуються військові квитки для русинів, які вступають в ополчення, також замовили форми в кількості 1000 комплектів ..Вся інформація по нашому руху на однокласниках. Всіх жадаючих вступити в ополчення радо приймемо " – повідомив Владислав Сверлович.

Довідка: Владислав Сверлович житель міста Ужгорода засуджений умовно за сепаратиські заклики в соціальних мережах. В свій час очолював ужгородську громадську організацію «Русинська Родина»,яка у даний час розпалася та ніякої діяльності не веде.

Ймовірно хтось подумає,що це «фейк» і насправді ніякого ополчення в Росії не створюється, але факти говорять, що Росія вже багато років фінансує проросійський русинський рух на Закарпатті.
Враховуючи,що в Росії працює десятки тисяч закарпатських заробітчан зібрати 1000 штиків для російського ГРУ не буде великою проблемою. Також не треба забувати, що на Закарпатті діє сама більша Православна церква Московського Патріархату, яка теж не «спить».

Ще одним фактором дестабілізації на Закарпатті зараз виступає «опозиційна» до нинішньої влади партія Віктора Балоги «Єдиний Центр», яка розпочала активну діяльність проти нинішньої влади.
Не треба забувати,ще про два цікаві факти пов'язані з мукачівським кланчиком у свій час (2008р)саме в Мукачеві, був проведений так званий «Європейський конгрес русинів» де було заявлено про незалежність Закарпаття та проголошений уряд Підкарпатської Русі.

Якщо додати, що недавно у прямому ефірі телеканалу 112 Віктор Балога заявив,що за місяці тричі літав до Москви то «пазлик» складається у цікаву картинку.

Ще цікавіше, що спецслужби України не дивлячись про «крики» русинських лідерів відносно утисків та переслідування, «мишей не ловлять». Складається враження, що вони крім відписок Києву про свою «роботу» нічого не роблять.

Ми відкрито заявляємо, що наше видання є опозиційне до нинішньої влади, але ми не будемо мовчати, якщо хтось збройним та незаконним шляхом хоче відірвати Закарпаття від України.

Добром це для мирного працьовитого закарпатського краю не завершиться.

Нагадаємо,що на Закарпатті діють проєвропейські русинські організації, які ледь виживають і ніякої підтримки від держави не отримують. Україна не хоче визнати русинів,як це є в інших європейських країнах за національну меншину чим створює підґрунтя для різного роду спекуляцій.

Складається враження,що це робиться умисно!


Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар