Син Балоги назвав ЗМІ,яким закарпатцям варто довіряти

серпня 04 / 2015
Син Балоги назвав ЗМІ,яким закарпатцям варто довіряти

В усьому цьому є позитив. Я розумію що не всі здатні розрізняти брехню, але чим більше буде такої жовтизни, тим скоріше люди навчаться себе поважати і розрізняти правду в різних ЗМІ.
Ось список маргінальних говнометів опозиційних регіоналів та злодійських фронтовиків у компанії з "здоровим на всю голову" Ратушняком:
https://www.trubyna.org.ua/…/prykordonnyky-konfiskuvaly-u-a…/
https://transkarpatia.net/…/51854-prikordonniki-konfskuvali-…
https://zak-insider.com/…/prikordonniki-konfiskuvali-u-andri…
https://clipnews.info/newstopic.htm?id=95789
https://ungvar.info/?p=15344
https://vsapravda.info/?p=66524
https://znaj.ua/…/u-sina-balogi-vidibrali-nezakonno-otrimani…
Їх підтримали кремлівські колеги-шизофреніки https://ukraina.ru/news/20150802/1013842433.html
Що не кажіть, це справжній успіх!)
Це вже друга відверта провокація проти мене особисто за останні кілька тижнів. Совпаденіє? Ні, просто вибори вже почалися
А щодо дипломатичного паспорту, то я ніколи його не мав. На кордоні їду смугою з позначками «All Passports», також стовбичу в чергах, як усі з надією на безвізовий режим та відкриття ще хоча б 5-7 КПП у найближчі 2 роки.

Пише на своїй сторінці у Фейсбук син Віктора Балоги Андрій.

Син Балоги назвав ЗМІ,яким закарпатцям варто довіряти та показав, що він та його "нянько" з "вуйками" дуже далекі від реального життя .

Розповсюдив інформації стосовно його закордонного паспорту та розкидав на електронку інтернет-виданням невідомий їх "добряк" під назвою "Вільне Закарпаття". Встановити хто цей "добряк" не важко достатньо "пробити" ІР комп'ютера звідки це розсипалося хто за цим стоїть ми знаємо тому вибірково публікували те,що нам "кидали".

Однозначно можемо сказати. що хтось (Вільне Закарпаття) хоче чужими руками "грань" гребти із інших при тому зробити дебілів.

Підказка, першим цю інформацію без будь-якого посилання опублікувавало видання екс-регіонала Івана Бушко "Голос Карпат" потім інформацію "переопублікували" вже з посиланням на "Закарпатського інсайдера".

Далі без коментів.
Син Балоги назвав ЗМІ,яким закарпатцям варто довірятиНовини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар