Люди Балоги втікають до Москаля

серпня 02 / 2015
Люди Балоги втікають до Москаля

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під відкритим небом разом з усіма парафіянами Воскресенського чоловічого монастиря взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня одного з найбільших пророків Старого Заповіту св. Іллі та привітав вірян із цим світлим святом.
Геннадій Москаль подарував архієпископу Мукачівському і Ужгородському Феодору ікону св. Іллі, привезену ним особисто з Києво-Печерської лаври.
Разом з главою краю відвідав службу і в.о. голови Закарпатської облради Михайло Попович.
Губернатор Закарпаття привітав усіх віруючих з престольним святом пророка Божого Іллі та побажав миру і спокою всім на благодатній закарпатській землі. Також він відзначив величезне значення монастиря для ужгородців та подякував Архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора за збереження духовності в Закарпатті.
Останній висловив подяку всім, хто взяв участь у будівництві монастиря, подякував главі краю за цінний подарунок, зазначивши, що ікона буде висіти в самому центральному місці храму і запросив Геннадія Геннадійовича на урочисте відкриття монастиря в наступному році.
Повідомляє – Панорама Мукачева

Досить дивною та цікавою була присутність на заході заступника голови Закарпатської облради та голови фракції партії Віктора Балоги «Єдиний Центр» Михайла Поповича, якого подали, як виконуючого обов’язки голови облради.

В той же час чинний голова облради Володимир Чубірко повідомляє на свої сторінці у Фейсбук:
«Сьогодні наші угорські партнери знову допомогли. Вони погодились безкоштовно оздоровити дітей українських воїнів-героїв, дітей-переселенців та дітей, чиї батьки загинули, захищаючи цілісність України. Радий, що наша обласна рада теж допомогла цим дітям. Ми оплатили оформлення потрібних документів та взяли на себе частину витрат. Радісно, що серед 65 дітей, що поїхали відпочивати в Угорщину є і 12 закарпатських. Загалом є домовленість про оздоровлення 40 дітей із нашого краю. До речі, зараз працюємо із словацькою стороною. Вони теж обіцяли оздоровлювати наших діток, навіть під час навчання» .

Факт присутності Михайла Поповича на спільному заході із Геннадієм Москалем вказує на те,що люди Балоги втікають від нього.

Ще цікавіше те,що Віктор Балога у свій час побив «горшки» з архієпископом Мукачівським і Ужгородськом Феодором.

За нашою інформацією це тільки «квітка» від того, що чекає партію «Єдиний Центр» після того, як Віктор Балога відкрито пішов проти нової влади. Очікується масовий вихід членів партії з її рядів з ким буде робити Балога майбутні місцеві вибори сказати важко.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар