Закарпатський нардеп Михайло Ланьо повернувся в Україну

липня 30 / 2015
Закарпатський нардеп Михайло Ланьо повернувся в Україну

Як повідомляло наше видання,нардепу Ланьо тікати з України нема резону . Більш як ймовірно, що він повернеться сьогодні, 30 липня.

Нам вдалося поспілкуватися з народним депутатом, який зараз знаходиться на батьківщині в місті Мукачево.
«Я готовий до подальшої співпраці з ТСК Верховної ради України у розслідуванні подій у Мукачеві і сподіваюся, що і інші фігуранти цієї справи, зокрема Віктор Балога, не проігнорують рішення вищого законодавчого органу України і прийдуть на майбутнє засідання комісії та дадуть вичерпні відповіді на всі їх запитання. Інформація про те, що я втік з України, не відповідає дійсності. Ми з родиною поїхали, як і багато українців, на відпочинок. Хто і для чого запустив таку інформаційну «качку» стосовно моєї «втечі» - здогадатися досить легко. Комусь дійсно хотілося б, щоб я втік і тим самим визнав свою провину. Але я ні в чому не винний і готовий доказати свою правоту», -повідомив нашому виданню Михайло Ланьо.

Нагадаємо, що Віктор Балога відмовся в співпраці з ТСК Верховної ради України по трагічним подіям у Мукачеві, пославшись на міфічну заангажованість членів комісії.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар