Головний контрабандист Закарпаття очолив закарпатську митницю

липня 23 / 2015
Головний контрабандист Закарпаття очолив закарпатську митницю
Відтепер закарпатськими митниками керуватиме колишній головний спеціаліст митниці по утриманню нерухомого майна…


Як стало відомо із достовірних джерел, сьогодні ГУ ДФС у Закарпатській області отримало наказ від свого столичного очільника Романа Насірова «про покладання обов’язків начальника Закарпатської митниці ДФС з 22 липня п.р. на Крутяка Романа Олеговича, головного спеціаліста відділу утримання нерухомого майна управління інфраструктури митної установи, на період відсторонення від виконання повноважень за посадою начальника Закарпатської митниці ДФС Симчери В.В у зв’язку зі службовою необхідністю».

Підставою для цього стала службова записка заступника голови ДФС Лікарчука К.І. (Нагадаємо, вчора батька Лікарчука спіймали на хабарництві). Цікаво, що на днях власкор 1+1 під час інтерв’ю з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем запитав про його ставлення щодо призначення цієї одіозної особи з кримінальним минулим керівником регіональної митниці. На що губернатор чітко дав зрозуміти, що не впливає на це призначення, однак сподівається, що митнику-контрабандисту не вдасться реалізувати свої брудні оборудки у краї з чотирма кордонами з ЄС. Цьому йому на заваді стане очільник закарпатської міліції Сергій Князєв… Нещодавно багато ЗМІ вже оприлюднювали скандальне минуле цього «славнозвісного» колишнього 32-річного помічника закарпатського нардепа-ударівця. Нагадаємо, що у червні після призначення вищезазначеної особи на посаду в.о.керівника Закарпатської митниці на митному посту «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні, співробітники УСБУ та прокуратури затримали двох інспекторів із кругленькою валютною «касою», яка в загальному становила 150 тисяч гривень. Як пояснили самі митники, це денна виручка за сьогоднішню зміну, яку їм наказав зібрати керівник митного поста Микола Микулін, якого на днях призначив новий в.о. начальника митної установи Роман Крутяк. Вже тоді ЗМІ винесли на загал скандальне минуле Романа Крутяка. У грудні 2010 року, будучи на посаді начальника відділу митного оформлення № 1 митного поста «Ужгород» Чопської митниці спільно з двома інспекторами м/п «Малий Березний» контрабандним шляхом (без розмитнення) пропустили зі Словаччини в Україну 5 транспортних засобів: два «Мерседеси-Віто», два мінівени «Крайслер» та легковик «Опель», вщент завантажені товаром (трикотажне взуття). У ході подальшого службового розслідування, яке базувалося на свідченнях власника незаконного товару, зазначалося: начальник ВМО №1 Крутяк Р.О. при зустрічі запевнив, що питання оформлення товару з ним попередньо погоджено. Також було вказано у поясненнях інспекторів, що розрахунок за пропуск незаконного товару проводився начальником ВМО №1 Крутяком Р.О. особисто з власником цього вантажу. Замість того, аби сумлінно виконувати свої службові обов’язки та чітко дотримуватися законодавства, пан Крутяк налагодив співпрацю із контрабандистами та сприяв переміщенню незаконних вантажів через кордон, тим самим завдаючи чималі фінансові збитки державі. Тож не дивно, що за результатами службового розслідування, за порушення Присяги державного службовця Крутяк Роман Олегович був негайно звільнений з митниці. Та на цьому горе-митник не заспокоївся… У серпні 2013 року, завдяки нашому «гуманному та справедливому» суду, йому вдається поновитися на посаді, більше того – перевестися в апарат Маньківської РДА. Далі найцікавіше – торік Роман Крутяк стає помічником…закарпатського нардепа — члена фракції «Блок Петра Порошенка» Роберта Горвата (!)
Головний контрабандист Закарпаття очолив закарпатську митницю

Нині на цього липкорукого чиновника покладено керувати однією з найбільших в Західному регіоні митницею та вести боротьбу з процвітаючою контрабандою. Безперечно, у такий спосіб його «кришувальники» сподіваються якнайшвидше пролобіювати призначення нечистого на руку митника на постійну, а не тимчасову посаду керівника митної установи краю… До речі, як вдалося дізнатися серед «найвищих» нагород у Романа Крутяка – грамота Держмитслужби, яку він отримав ще у 2007 році, перебуваючи на посаді головного спеціаліста-юрисконсульта відділу забезпечення взаємодії з органами законодавчої та виконавчої влади юридичного департаменту Держмитслужби.

Джерело
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар