Москаль зробив перший крок до незалежності Закарпаття?

липня 22 / 2015
Москаль зробив перший крок до незалежності Закарпаття?

«Для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби.
— Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляку, — повідомляє керівник області Геннадій Москаль. — Паралельно проводяться обшуки на нелегальних оптових складах, де скуповувалися партії сигарет для подальшої контрабанди. Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика.
Частина з вилучених сигарет — білоруські, і це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Білоруссю є “вікна” для контрабандистів» - повідомив на своїй офіційній сторінці в Інтернеті губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

Після таких дій нового губернатора Закарпаття місцеві жителі шуткують та стверджують, що Москаль зробив перший крок до незалежності Закарпаття встановивши на перевалах пости митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби.

Ще цікавим на , що звернули увагу жителі Закарпаття, що на офіційній сторінці закарпатського губернатора основна світлина зображує гори, а не кручі Дніпра,або степи України це комусь здається досить знаковим.

Офіційна сторінка губернатора Закарпаття - ТУТ

Новини ЗакарпаттяКатегорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар