Закарпатські нардепи подадуть в суд на ТСН?

липня 20 / 2015
Закарпатські нардепи подадуть в суд на ТСН?

Вчорашній сюжет ТСН шокував багатьох закарпатців навіть тих хто багато знає про Закарпаття,контрабанду та закарпатські клани.
На телесюжет відреагував поки,що тільки народний депутат від "Народного Фронту" Валерій Лунченко у своєму Фейсбуці він написав:

" Друзі в мене єдине питання, де моя доля за кришування ???:))) Ненароком подумав на Валерій Пацкан каже що не брав! Тоді в кого?:) В мене є пропозиція давайте знайдемо нашу долю і чесно передамо бійцям в АТО!!!
Кисільов і телеканал Росія24 відпочивають в порівнянні з 1+1. Особливо порадував "громадський активіст" Богдан Пилипів. Зек якого звільнили з митниці за хабарі і посадили за те, що підстрелив сержанта міліції. Може давати комусь якусь оцінку???!!!
P.s. 95 квартал має серьозних конкурентів в лиці ТСН".

Не витримав і прес-секретар закарпатського МВС Олег Подебрій:
"НАПАЛМОМ по мозгам зрителей!
ОГОНЬ!
ТСН - мега, супер-пупер шедевр! Киселев-пусельов Смайлик «smile»
Валерій Лунченко и Валерій Пацкан крышуют ни много ни мало - наркоту.
Далее в расследовании заговорил бывший главный таможенник! Да, тот самый, привязанный скотчем к столбу таможенник. Его фото более года назад показывали все российские СМИ. Он заговорил! Эксклюзивные кадры допроса с пристрастием поданы как признания журналисту ТСН. Назовите это интервью господа! Да, правильно, "Репортаж с петлей на шее". (Юлиус Фучик).
Ну и в довершение активист, борец с контрабандой.... Внимание. Встречайте! - "Пилипів". Оказывается, что он стрелял в милиционера среди тихого Ужгорода в порыве борьбы с контрабандой! Простой милиционер ППСник в супер-пупер репортаже превратился в контрабанду! А кто вообще сейчас помнит об этом парне? Я его видил, он до сей поры ели ходит. Как ему такой репортажик смотреть на инвалидной коляске? Никто у него интервью не берет. Интервью, как у эксперта и активиста берут у бывшего таможенника, бывшего лидера ПС и нынешнего подсудимого стрелявшего в милиционера.
ШЕДЕВРАЛЬНО!".

А от і сам сюжет:Думаємо така "реклама" закарпатських депутатів дає їм право звернутися до суду та виправдати свою честь.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...