ЗМІ Росії продовжують «страшити» владу Києва русинами-сепаратистами

березня 14 / 2015
ЗМІ Росії продовжують «страшити» владу Києва русинами-сепаратистами

ЗМІ Росії систематично публікують фейки, у яких продовжують «страшити» владу Києва русинами-сепаратистами. Підхопили цю «інформацію» також деякі українські ЗМІ. Цитуємо: «На Закарпатті з’їзд провідних русинських організацій попросив від Києва визнання результатів референдуму 1991 року, на якому ніби-то 80% жителів області виступили за автономний статус регіону».

Хочеться звернути увагу, що «інформація» не відповідає дійсності. Ніякого з’їзду русинів у Мукачеві не було, автори посилаються на русинські громадські організації, назву яких легко можна знайти в Інтернеті. Тим більше, що не подано ні одного прізвища учасника так званого "з'їзду",або будь-якого фото,або відео підтвердження!

Ми можемо однозначно стверджувати, що 100% русинських організацій розуміють, що у даний час підняття питання автономії може привести до катастрофічних наслідків для краю і Русинського руху. Русини тисячоліттями жили у мирі та злагоді з усіма своїми сусідами, за всю історію Закарпаття у нас практично не було війни і ніхто її у нашій хаті не хоче!

Цікаво. що на цей фейк впіймалася навіть "Українська Правда", яка не перевіривши інформацію повідомила її з посиланням на ТАСС.


ЗМІ Росії продовжують «страшити» владу Києва русинами-сепаратистами
Нагадаємо, що русини офіційно визнанні як національна меншина у 22 країнах світу, русинські громадські організації активно працюють у Словаччині, Польщі, Чехії, Угорщині, Румунії, Сербії, Хорватії , США та Канаді. В Парламенті Румунії є русинський депутат, а в Парламенті Угорщини представник русинської діаспори.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...