По ситуації з нашими краянами із 128-ї гірсько-піхотної бригади

лютого 20 / 2015
По ситуації з нашими краянами із 128-ї гірсько-піхотної бригади
Ми маємо зараз наших, часто голих-босих хлопців, які вийшли із під Дебальцева. І маємо обіцянку Президента України про ротацію усіх, хто вийшов із оточення.
Щойно спілкувався із матерями та дружинами наших хлопців. Найгірше в цій ситуації, що керівництво області має подекуди стільки ж інформації про їхню подальшу долю, як і їхні родичі. Тому обурення рідних та близьких ми розуміємо і поділяємо.
Із розмов із бійцями відчуваю, що їхній патріотичний дух та настрій на найвищому рівні і вони готові продовжувати свій військовий обов'язок. Але їм просто треба перепочити. Морально та фізично відійти від того жаху, який вони пережили. Тому, як і в ситуації із виходом наших військ із-під Дебальцева, так і зараз ми продовжуємо працювати в тому ж режимі. Підключаємо усі можливі ресурси, стукаємо у всі двері і про всі новини, які до нас надходитимуть, інформуватимемо громаду.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Нагадаємо, що у джаний час продовжується блокування автомобільної дороги Чоп-Київ родичами воїнів 128 бригади в районі Мукачево.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...