Голова облради про Дебальцеве: "Зупиніть трагедію!"

лютого 17 / 2015
Голова облради про Дебальцеве: "Зупиніть трагедію!"

"На початку лютого, разом із представниками органів місцевого самоврядування області ми звернулися до усіх можливих державних установ, які можуть вплинути на ситуацію в районі Дебальцевого. Просили Президента України, міністра оборони, начальника Генштабу надати підкріплення та задіяти військові резерви для укріплення позицій наших військ, негайно вжити всіх можливих заходів аби зберегти життя військовослужбовців...
Тепер можу констатувати, що до нас не дослухалися і сьогоднішню ситуацію інакше як катастрофічною назвати не можна. Надзвичайно тривожні, якщо не трагічні новини кожну хвилину надходять від наших краян, які героїчно обороняються на передовій. Можливо, ми справді не розуміємо усіх тактичних та стратегічних кроків нашого командування, але про які стратегічні військові вигоди можна говорити, якщо сьогодні ми є свідками військового злочину, коли гинуть десятки, якщо не сотні наших співвітчизників, краян. І це в період "перемир'я" і "припинення вогню".
В дані хвилини ми намагаємося усіма можливими методами достукатися до наших високих державних та військових чинів, аби якимось чином вплинути на ситуацію і врятувати наших хлопців. Даний пост теж можна вважати офіційним зверненням і криком про допомогу. Допоможіть нашим воїнам! Врятуйте життя тисяч українців та закарпатців! Зупиніть трагедію!"

Повідомив на своїй сторінці у Facobook голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...