Яценюк вимагає у Порошенка звільнення губернатора Закарпаття

лютого 11 / 2015
Яценюк вимагає у Порошенка звільнення губернатора Закарпаття
Сьогодні на загальному засіданні Президента,Кабінету Міністрів України та губернаторів Прем’єр – міністр України Арсеній Яценюк заявив, що ставить питання перед Петром Порошенко про звільнення губернатора Закарпаття Василя Губаля.
«За час керівництва областю Василь Губаль довів всі показники області на останнє місце в Україні. Складається відчуття, що керівник Закарпатської ОДА живе в автономній Закарпатській республіці, терпіти цьому я більше не буду» - заявив Арсеній Яценюк.
Дісталося на горіхи губернатору і на закритому засіданні де обговорювалося питання мобілізації. За неофіційною інформацією , Закарпаття у цьому питанні теж займає не перше місце.
Ми вже неодноразово повідомляли,що крісло під губернатором «хитається» у різні боки, але його куратори та шефи з Мукачева постійно його рятували. Враховуючи таку різку публічну заяву Арсенія Яценюка , ймовірність залишитися в кріслі губернатором Василю Губалю не «грозить».

Повідомляє - transkarpathianews.net

Згідно коментаря міністра оборони України Степана Полторака Закарпатська та Харківська області займають останні місця по мобілізації. Нагадаємо, що нинішній губернатор Харківщини, був призначений тиждень тому.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...