Голова Виноградівської райради переслідує журналістів!

січня 28 / 2015
Голова Виноградівської райради переслідує журналістів!
Виноградівський журналіст звернувся до генпрокурора через політичне переслідування.

Закарпатський журналіст з Виноградова Василь Кіш заявив, що районна влада продовжує щодо нього політично мотивовані утиски. Екс-редактор комунальної газети просить уваги найвищих керівників силових відомств, зокрема, він звернувся до генпрокурора Віталія Яреми, міністра МВС Арсена Авакова та інших високопосадовців.
Найближчим часом має відбутися перший судовий розгляд кримінального провадження, відкритого проти екс-редактора. Від журналіста уже арештували десятирічний автомобіль Daewoo Sens, куплений в кредит.
Протистояння Василя Кіша з керівником місцевої райради Олегом Любімовим триває уже п’ять років.

***

Генеральному прокурору України Яремі В.Г.
Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.
Голові Служби безпеки України Наливайченку В.О.
Прокурору Закарпатської області Янко В.М.
Начальнику управління МВС України в Закарпатській області Шараничу С.О.

Кіша Василя Васильовича,
м. Виноградів, вул. Локоти, 46/2


ВІДКРИТИЙ ЛИСТ


Я довго мовчав, мені неприємно виносити це на показ. Однак сил моїх більше немає терпіти все це.
На шостому десятку років життя мене зробили фігурантом кримінальної справи - кульмінації політичного переслідування з боку голови районої ради Любімова О.В., його особистої ненависті та страху визнати свою неправоту. За десятки років у сфері журналістики, за ефективне забезпечення роботи редакції, готовність до самостійного господарювання та власну людську позицію мені “шиють” кримінал і злий умисел, накладають арешт на десятирічний Daewoo Sens, куплений мною свого часу в кредит. Де справедливість?!
Прошу Вашого об’єктивного і фахового втручання у конфлікт між мною, журналістом і колишнім редактором районної газети, та чинним головою Виноградівської районної ради Олегом Любімовим.
Корінь конфлікту лежить у моїй відмові бути кишеньковим пропагандистом партії Єдиний центр на Закарпатті, місцевий осередок якої очолював Любімов. Я відмовився просити з його рук подачки, за що газеті свідомо гальмували законом передбачене фінансування, колектив ставили на межу виживання, а на редактора почали збирати компромат.
Уже 5 років тривають ці політичні переслідування через судові тяганини, дискредитацію наклепами , накликанням всіляких перевірок та пороченням моєї честі й гідності. Далі продовжують пити мою кров. Скільки таке можна терпіти?
Довівши у судах незаконність мого звільнення одноосібним рішенням голови райради, я вирішив сам піти з “районки”, аби вивести з-під удару хоча б колектив. Однак людей в редакції й далі тримають “на гачку”, а щодо мене - активно “шиють” кримінал. Роблять це голослівно, публічно, щоб інші бачили і боялися.
Мій адвокат був шокований, коли нам відкрили ТРИ ТОМИ кримінальної справи по досудовому слідству. Це така робота голови районної ради – писати кляузи на собі неугодних? Лише в 2013 році Олег Любімов надіслав аж 9 звернень до усіх можливих інстанцій: від районних відділів міліції, прокуратури, СБУ до обласних силових відомств і генеральної прокуратури, до народних депутатів . Мене звинувачували у рейдерському захопленні редакції, незаконному заволодінні майном, відсутності права на зарплату. Любімов особисто говорив журналісту газети, що посадить мене за грати.
Не хочу апелювати до очевидних порушень свободи слова, не хочу говорити про об’єктивність і фаховість і т.п.. Для більшості це порожні слова. Але реальний ріст тиражу газети, рекламних бюджетів, відсутність затримок у зарплаті, вихід підприємства із зони збитковості у часи загального падіння ринку періодики, врешті, готовність колективу до роздержавлення комунальної газети й роботи на принципах госпрозрахунку - це факти, які легко перевірити.
Я вже давно не редактор “районки”, однак за кожен крок і рішення на цій посаді готовий відповідати.
Шановні Генеральний прокуроре України Ярема В.Г., Міністре внутрішніх справ України Аваков А.Б., Голово Служби безпеки України Наливайченко В.О., прокуроре Закарпатської області Янко В.М., начальнику управління МВС України в Закарпатській області Шаранич С.О.: прошу як людина і як громадянин Вашої уваги до цієї справи та захисту від політичних утисків.

Кіш Василь, журналіст
28 січня 2015 року
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар