Переважна більшість закарпатців, які потрапляють під мобілізацію виїхали за межі області

січня 22 / 2015
Переважна більшість  закарпатців, які потрапляють під мобілізацію виїхали за межі області
Про хід перших двох днів мобілізації одному із закарпатських інтернет-видань розповів військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковник Іван Васильцюн

Як повідомлялось раніше, першим етапом четвертої хвилі мобілізації є проведення медичних комісій у районних та міських військоматах. Розпочались вони 20 січня і триватимуть рівно 10 днів.

- Зараз іде дуже ретельна робота медкомісій. Робимо запити у психдиспансери, тубдиспансери, виясняємо чи не числяться ці особи на обліку у наркологів, робимо флюорографії тощо. Ми маємо бути впевненими, що людина, яка поїде в зону АТО є здоровою, - запевняє Іван Васильцюн. - Звертаються до нас і добровольці. Наприклад, на медкомісію прийшов чоловік, який не має 5 зубів – йому було відмовлено, бо згідно вимог ми не можемо призвати людину без 5 і більше зубів. Найбільша проблема зараз полягає в тому, що близько 75% тих, хто потрапляє під призов виїхали за межі області. Зараз отримуємо підтвердження від міліції де саме вони знаходяться. Через це ітиме більше навантаження на села, міста та райони.

Я прошу тих, хто має досвід проходження служби у спецпідрозділах – прийдіть до військоматів! Цим ви збережете людей, які є недосвідченими та ніколи не були в армії, - прокоментував Іван Васильцюн.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар