Вчителі Хустщини ще досі не отримали авансу

січня 20 / 2015
Вчителі Хустщини ще досі не отримали авансу

За інформацією нашого видання, вчителі м.Хуст та району ще досі не отримали авансу, хоча вже скоро кінець місяця. Так, як відомо, раніше школи фінансувалися з місцевих та районних бюджетів. Зараз же в Україні змінився принцип фінансування загальноосвітніх навчальних закладів. Відтепер фінансове забезпечення всіх українських шкіл здійснюватиметься за принципом надання освітньої субвенції. Зокрема, всі кошти на школи будуть спрямовуватися з Міністерства освіти і науки напряму до областей і районів, і там розподілятимуться за відповідною формулою.

І хоча перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун запевняла, що серйозних затримок з виплатою зарплати вчителям не повинно було би бути, станом на сьогоднішній день бачимо зовсім іншу картину.

Вчителі обурені, тому що досвід попередніх років доводить, що за фінансування шкіл Хустщини з місцевих і районних бюджетів аванс і зарплата завжди надходили вчасно. Зараз же вони стурбовані, оскільки під час новорічно-різдвяних свят потратилося немало коштів, а аванс, який всі розраховували отримати до 15 числа, невідомо чи надійде разом з зарплатою. До речі, оперативність виплат зарплат вчителі також ставлять під сумнів.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар