У Тячеві напередодні сесії побили голову райради Михайла Данилюка

січня 14 / 2015
У  Тячеві напередодні сесії побили голову райради Михайла Данилюка

Сьогодні в Тячівській районній раді мала відбутися сесія, на якій депутати повинні були розглянути та затвердити бюджет та програму соціально-економічного розвитку району. Однак, як стало відомо нашому виданню, прийняття бюджету опинилось під загрозою через побиття майданівцями та деякими депутатами райради Михайла Данилюка, голову райради.

«Регіонал» Михайло Данилюк поновився на посаді голови районної ради через суд після того як під тиском членів народної районної ради був змушений написати заяву про звільнення. Після цього деякі «районні патріоти» неодноразово обіцяли йому «сміттєву люстрацію». Схоже сьогодні вони свою обіцянку виконали.

Однак чи варто було проводити такі «політичні розборки» напередодні прийняття головного фінансового документа району - питання риторичне. Тим більше, що є й законні методи відсторонення від посади (шляхом прийняття на сесії відповідного рішення) тощо, і наскільки відомо в Україні розпочався процес очищення влади.

До речі, підписати бюджет району повинен був саме чинний голова районної ради, тобто Данилюк. Та схоже, що політичні амбіції на Тячівщині деяких «горе-патріотів» стоять вище від закону України, інтересів соціально-економічного розвитку району та життя простих людей.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар