СРСР повертається на Закарпаття

січня 06 / 2015
СРСР повертається на Закарпаття

«В Конституції України чітко написано, що подвійного громадянства бути не може і крапка. Кожен має поважати українські закони. Кожен, хто має два паспорти має розуміти, що його виявлять і застосують відповідні санкції. Скоро буде запроваджено спільний митний контроль, який зробить неможливими випадки, коли на українській митниці громадянин показує один паспорт, а на європейській – інший» - заявив вчора на прес-конференції в Ужгороді Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Така позиція нинішньої влади України тільки ускладнює ситуацію багато закарпатців будуть відмовлятися, від громадянства України до речі відмовитися від нього згідно українських законів досить проблематично так, як процедура досить складна та заплутана. Фактично українське законодавство не передбачає не тільки подвійне громадянство, а і відмови від нього.

Стосовно перетину кордону у випадку єдиного контролю на кордону то пан міністр може не знає, що більшість закарпатців можуть перетинати кордон за «малою візою», а далі спокійно їздити та працювати по світу вже,як громадянин Угорщини,Румунії або Словаччини.

Спільний митний контроль може ускладнити життя тільки тим закарпатцям,які мають іноземні автомобілі але все більше закарпатців і не показують українського паспорту, а заїжджають на територію України, як іноземці.

Факт той, що такі дії нової української влади нагадують часи СРСР та спроби загати народ за «колючий дріт», у той же час багато українських олігархів відкрити заявлять, що мають по два і більше паспортів.

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар